Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merek senkivel lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek senkivel lefeküdni mert nem tartom szépnek a puncim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú párkapcsolatom, ő volt az első nekem. Előtte nem éreztem cikinek a testem

Most viszont nem merek ismerkedni,vagy szexpartnert keresni, mert szégyellem magam lent.

Ide nem illő válaszokat ne írjatok, csak normálisakat. Köszönöm. :)

28/l



2018. aug. 28. 22:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nem szégyellted. Mi változott?
2018. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%
Mit csinálj? Nőjj fel! 14 évesen teljesen szokványosak az ilyen gátlások, de 2x14 évesen már picit mulatságos. :)
2018. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%

Engedd el. Ne foglalkozz ezzel. Én sem tartottam az enyémet szépnek. Egy ideig hátráltatott az ismerkedésben. Mára kezdek megbarátkozni vele, mivel eddig soha senki nem mondta hogy csúnya.

23N

2018. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell tetszedjen hanem a férfinak. És ha olyan férfit választasz akit a személyiségeddel nyúgözöl le, hidd el, nem a puncid miatt fog otthagyni, nem mellesleg, szerintem semmi baja a puncidnak, csak te spilázod túl a dolgokat, mert épp kilógnak vagy nem lógnak ki az ajkaid, stb...
2018. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Nah, a 3-as nak 23 éves korára megjött az esze. "megbarátkoztam vele mert senkisem mondta hogy csúnya" Ő is túlspilázta a dolgot, alaptalanul. Ha neki sikerül 23 évesen "felnőnie", neked is sikerül 28 évesen, hidd el :)
2018. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Nagyon kilógnak a kisajkak.

Taszító.

Sokkal szebb egy babapunci.

2018. aug. 28. 22:17
 7/35 anonim ***** válasza:
94%

De bolond vagy már bocs, ne aggodj ha egy pasi már a lábad között van nem igen fogja érdekelni, hogy milyen a puncid, lényeg a higénia, meg az hogy jó nedves legyen (utobbiért oda vagyok)

Nem tudom ki hogy van vele, de ha én megkivánok valakit, tulajdonképpen a higénia tud csak lelombozni. Szóval nincs okod az aggodalomra :)

27/F

2018. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

Először is ne generálj magadnak felesleges olyan problémákat amik igazából csak a te fejedben léteznek..


Miért nem tartod szépnek?

Elárulom, hogy a férfiak teljesen máshogy gondolkoznak erről és valószínűleg a puncik 99,9%-t szépnek tartják így egyáltalán nincs miért aggódnod.


Különben meg változtatni nem tudsz a kinézetén, olyan amilyen.. Ilyesmin ne streszelj, mert felesleges.

2018. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%
Ne szégyeld. Ennyi.
2018. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Akkor válts stílust és ismerkedj meg a lábfétises dolgokkal.
2018. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!