Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kinek kell kezdemé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek kell kezdeményeznie a szexet? Miért?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és úgy érzem a legtöbbször én kezdeményezem a szexet. Engem ez zavar, mert úgy érzem a párom magától nem kíván meg. Beszéltem vele többször a problémámról, utána kezdeményezett egy darabig, majd megint abbamaradt.

A véleménye annyi a dologról, hogy szereti ha én kezdeményekezek, mert akkor tudja, hogy én is biztosan akarom a dolgot.

De nekem kicsit kellene az hogy néha érezzem, mennyire kiván engem. Sose ellenkeznék, ő is tudja.

Szerintetek kinek kellene inkább kezdeményeznie?

Nálatok hogy van az ilyesmi?


25/N



2018. aug. 28. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nálunk kölcsönös volt.
2018. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az kezdeményez aki akar
2018. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

szerintem a pasinak. modern felfogás szerint a nők egyenrangúak és ezért kezdeményezzenek ők, hímsovinizmus, FlowerPower és még lehetne sorolni, de attól még hivatalosan a férfi az, akinek csábítania kell a nőt.

Elég csak megnézni az állatvilágot.


Én 90%ban kezdeményezek, de nagyon jól esik amikor néha a párom kezdeményez. Amikor ő nem csinálja, akkor úgy érzem, hogy nem kíván és csak erőltetem rá a dolgokat

2018. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kölcsönös.
2018. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsit gondolj bele abba amit írtál! Mind a ketten ugyan arra vágytok. Mindketten szeretnétek érezni, hogy a másik mennyire vágyik rátok és ennek egy igen nagy kifejezése a kezdeményezés. Ő neki is az kell ami neked. E mellett, hogy sose ellenkeznél... Szerintem ő sem. Tehát ugyan ott tartunk.

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy semmi nincs kőbe vésve. Alapvetően én pl. az első csók terén elég régimódi vagyok. Annál azt gondolom, hogy a férfinak kell meglépnie, ha úgy érzi, hogy eljött a pillanat. Persze kaptam már nem egy elsőt a lánytól, valamelyikkel nem volt így baj, valamelyik meg talán pont emiatt ment félre. Bár a legszebb amikor tényleg teljesen egyszerre 'iramodtok' egymásnak.

Viszont az első szexnél meg a lány dönti el, hogy készen áll e rá. Annál úgy vagyok, hogy neki kell kezdeményeznie.

Később viszont már ahogy jön. De tényleg igenis van rá igényem, hogy azért legyen olyan, hogy a lány kezdeményezzen. Pont azért amit írtál. Érezzem, hogy mennyire meg van értem őrülve. De ezt szerintem férfiak és nők egyaránt akarják érezni. Ennek minden oldalról meg kell történnie olykor. De nem lehet erre egy sablont ráhúzni, hogy miként kell ennek történnie. Azért elég abszurd lenne, hogy hétfő este én kezdeményezek, kedd reggel viszont a te köröd jön etc. Ezeket mindig a helyzet hozza

2018. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg mindig én kezdeményezek, barátnőm sosem. De amúgy az a jó, ha mindkét fél kezdeményez közbe közbe.

26F

2018. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabály. Minden pár más, de az a normális, ha nagyjából egyformán kezdeményez a 2 fél. Nálunk pl van, amikor annyira kimeríti a munka a páromat, hogy mindenen jár az agya, csak a szexen nem. Nyilván ilyenkor én kezdeményezek.
2018. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy bármelyik fél kezdeményezhet, nincs kikötés, hogy csak az egyik, vagy csak a másik fél kezdeményezhet, viszont mindkét félnek éreztetnie kell a másikkal, hogy vágyik rá.

Tehát számos módon tudtára lehet adni a másiknak, hogy vágyik rá, nem kell ehhez együttlét, elég pár szó, vagy pillantás, amiből a másik érzi, hogy vágynak rá, és ilyenkor simán lehet, hogy pont a másik fél fogja lerohanni azt, vagyis konkrétan az együttlétet kezdeményezni, aki kapta a jeleket. Úgyhogy az, hogy a másikra vágyunk, nem csak a szex kezdeményezésébe merülhet ki. Viszont azt gondolom, hogy hosszútávon, ha mindig csak az egyik fél kezdeményez bármit is, az elég lohasztó tud lenni. Szóval szedje össze magát a pasid!

2018. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Elég baj az, hogy ennyire effeminálódott a férfitársadalom, és elvárja, hogy a nő is legalább annyiszor kezdeményezzen, mint ő. Egy nő egészen másképp van bedrótozva, gyerekek! Neki a szexhez hangulat és olyan partner kell, aki mellett nőnek érezheti magát. Kamasz- és fiatalkorban ez persze még nem annyira lényeges, de felnőttkorban igenis az.

Mi pasik átlag 17 mp-enként gondolunk a szexre. Egy nő csak bizonyos ingerek hatására. Néha elég egy illat, ami a párjára emlékezteti, egy szín, egy érzés, de VALAMI mindig kell hozzá.

És az idő előrehaladtával egyre csökken azoknak az ingereknek a száma, ami lázba tudja hozni. Egyre többet kell tennünk azért, hogy a napi adagunkat megkapjuk. Sokszor elmondtam, de erre az esetre is igaz; széppé kell tennünk a párunk életét, hogy ő is széppé tudja tenni a miénket.

2018. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván bármelyik félnek joga van kezdeményezni, de ha a másik nem akarja, azt meg kell érteni, és nem erőltetni a dolgot.
2018. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!