Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan és miből érzitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miből érzitek ha a párotok szexet akar?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom , tehát nem tudom és érdekel.(nem társkeresési kérdés ) . Miből , milyen gesztusok áltam jelezitek egymásnak hogy akartok valamit. Látszik a másikon ha szeretne valamit? Milyen jelei vannak? Simogatás, több csók stb ..Tehát mi a szex előtti állapot? Lehet hülye kérdés , de most ez érdekel :) 19L
2018. aug. 26. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Több módja is lehet. Vagy szimplán közlöm, hogy úgy kívánlak, gyere a szobába, magamévá akarlak tenni vagy pl csinál valamit, mögé állok, odanyomom a farkam a fenekéhez, ebből érzi, hogy keményedek, átölelem és a nyakát csókolgatom, egyéb intim helyekre nyúlok.
2018. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Ha feláll a fa*za akkor rögtön tudom,hogy mit akar
2018. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

A földre veti magát és rángatja a gatyáját.

Oké, hogy nem volt még pasid, de 19 éves vagy, ennyi ész sem szorult beléd?

2018. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na az én barátom is ugyanazt csinálja, mint amit az 1-es válaszoló írt.
2018. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg módja van, nem lehet mindet felsorolni. De nyugalom, tudni fogod! Ha az első 5 másodpercben nem esik le, akkor majd megpróbálja máshogy. Ez nem egy fekete vagy fehér gyorsasági játék. A legjobb, ha téged is beindít.
2018. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!