Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ugy érzitek megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugy érzitek megcsal a párotok, hogyan derült rá fény? Ha szoba hoztátok, hogy mondja meg öszintén, és mehet ha akar, de tagadja, akkor mikor fogja bevallani?

Figyelt kérdés

Levázolom a szituáciot!

Napi rendszerességel jár egy közeli presszoba cappuccinot inni.Ha haza jön ebédelni, akkor is oda megy ebéd után.

igaz 3 lány dolgozik ott, felváltva, minden nap megy.olykor szerintem nemsok vendég van ott, déli órák. tehát nem azért mert ott a barát, ismerös.házunkhoz közeli. titkot nem csinál belöle, hogy oda megy. Nekem mégis az a gyanum, hogy valamelyik lány miatt. szová tettem, és tagad.


2015. okt. 3. 08:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, és szoba hoztam neki, ha ott van valakije, menjen nyugodtan, de ne alázzuk meg ennyire a másikat, hogy nem mondja meg! azt mondta, nem azok miatt jár oda, csak jolesik ott inni egy capuccinot! De mivel se barát, se haver abban az idöben nincs ott, (amugy járnak oda haverjai, néha 1-1 sört megiszik-havi 1 szer). de ez a mindennapi capuccinozás, otthonról is megy oda ebéd után.....ti mit gondolnátok? Én ebédidöben nem nagyon látok ott senkit, max 1-2 ember, (közel van a házunkhoz, azért látom, ott jövök el elötte, mikor jövök haza a munkábol)
2015. okt. 3. 08:56
 2/18 anonim ***** válasza:

Ezt a kerdest regebben mar egyszer feltetted!

Ha azota sem derult ki semmi akkor valoszinu nincs is semmi.

2015. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ez az, de hogy derülhet ki ha mégis?
2015. okt. 3. 09:51
 4/18 hisztynka ***** válasza:
100%

Téged miért nem hív meg oda capuccinózni?

Kérdezz rá, hogy te elkísérheted-e.

Nálunk úgy derült ki egyébként, hogy megcsal, hogy utánamentem amikor nem számított rá és rajtakaptam őket.

Így elég egyértelmű volt.

2015. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha olyan akkor pont lekaksizza h alaz vagy sem. Ha pedig nem olyan akkor meg fel h szakitasz vele. Ezek az opciok vannak ha megcsal egyaltalan, bar elegge hulye ha ilyen nyiltan kavezgat de akkor te is eleg vak vagy.
2015. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

bár ö tagadja, hogy azért menne oda, de nem tudom.... ez a minden nap oda járok, nekem valahogy nem tetszik. bár abban is van valami, hogy mikor ki van ott, de ugy érzem, van valami ami miatt mindig mennie kell. hogy otthon nem jo meginni a kapcsit.

és ha szová teszem is, hogy miért kell minden nap oda menni.azt mondja, az az egy kávé jár neki is.nem is azzal van a baj, hanem hogy mindig oda.

Mikor vallják be a férfiak, ha valóban másba lettek esetleg szerelmesek, pl. tételezzük fel? vagy csak én gondolom hülyén ezt a dolgot?

2015. okt. 3. 15:20
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom bevallja ha szerelmes lesz a másikba s veled borít mindent, amíg nem biztos a másik addig te vagy a biztos pont, ha tenyleg megcsal. Miért nem mész utána, amikor ebéd után elmegy kávézni? akkor meglátod te is, hogy van-e valami vagy csak magadnak beszéled be. En ebből amit leírsz nem gondolnám, hogy megcsal, férjemnek is van kedvenc sörözője/kávézója, de mondjuk nem jár napi rendszerességgel egyikbe se.
2015. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát az ha utánna mennék, nem gyávaságbol, hanem büszkeségböl nem mennék oda. Annyira nem hoznám magam szégyenbe ott a másik lány elött hogy utánna menjek. viszont csak magam forgatom.azt néztem meg, hogy 10-15 percet tölt ott, de ez napi szinten.
2015. okt. 3. 15:41
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért nem mész te is el vele? Legalább egyszer? :D
2015. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Az en ferjem is megcsalt, de soha de soha nem vallotta be. Mara elvaltunk, mindenki tud mindent es akkor is tudtak masok is, de o meg a mai napig is tagadja, ha esetleg talalkozunk es szoba kerul. Pedig mar lenyegtelen, hisz elvaltunk, de tagad. Sosem fogja bevallani
2015. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!