Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas férfiak! Volt már/van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak! Volt már/van szeretőtök?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a kiváltó ok, amiért szeretőre volt szükséged?

2018. aug. 26. 08:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

Volt.

Ki akartam próbálni, milyen más nővel, mivel a feleségem volt az első az életemben. Addig nem volt viszonyítási alapom.

2018. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem volt. F.
2018. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

Amikor volt szeretőm, mindig a harmincas korosztályból válogattam.

A kiváltó okról nem beszélek, mert ezt az oldalt a gerinctanulmány fiatalok uralják, és úgysem értenék meg.

2018. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

Ok? Az hogy egy kapcsolat változik. Akárit teszel a szex ellaposodik. s kell a friss élmény.

Ráadásul olyan is volt, hogy ami újítást szerettem volna az a lánynak nem jött be. De a szeretőm meg simán megcsinálta. S igen jól látod ez nem az érzemelkről szól, hanem a szexről.

40f

2018. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
55 éves vagyok,nős,2gyerek,unokák.Rendszeresen voltak szeretőim.12 éve viszonyom van a barátom 40 éves feleségével.Szintén 2 gyerek.Viszonynak indult,több lett belőle.Lopjuk a szerelmet,minden alkalmat kihasználunk,hogy együtt lehessünk.Fantasztikus vele a szex.Csak remélni tudom,hogy soha nem fogunk lebukni.Fura,de gátlástalanul tudok a barátom szemébe nézni,egyáltalán nincs lelkiismeret furdalásom.Rendszeresen horgászunk,pakolunk,megszólal:ha hazamegyek piszkosul beoperálok az asszonynak.Olyankor az villan be:Basszus,tegnap délután én is "beoperáltam" neki míg te melóztál.Lehet nyugodtan elítélni,qrvára nem izgat.Nekünk ez így jó,ha újra kezdhetném,biztosan őt venném feleségül.
2018. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én jelenleg keresek egy szép fiatal csajt aki benne lenne. 40f
2018. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
38%

16 os.

Miert nem valtok el,es hazasodtok akkor ossze?


Azt a balhet mar nem vallalnatok fel??

Kitudja hany eved van,nem vagy mar fiatal,apu 58 evesen halt meg.


Amugy sajnalom a feleseged.Meg a baratod is,nagyon.

Megerdemelned,hogy kideruljon,es jol megruhazzon.

Meg hogy a csaladod elott megszegyenelulj.

A szeretodnek igy is ugy is jo lesz,ot a ferje tovabbra is rendberakja...de neked senkid se marad...

Szanalom.

De tudom,nem erdekel...a te eleted.

2018. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!