Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok hozzá, ha a több diplomás, jól szituált, művelt párotok, aki alig káromkodik, azt a kifejezést használná, hogy fingó/púzó/fosó?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok!
2018. aug. 25. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A púzó szerintem nem alpári. Inkább olyan kisgyerekesnek hangzik.


A masik kettő nekem nagyon nem tetszene.

2018. aug. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen beszédet. Elcsodálkoznék.


Amúgy ez miért szexuális kategória?

2018. aug. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Már többször is használta. Otthon amikor kettesben voltunk, meg egyszer kerti sütésnél a barátai előtt is.

Egyrészt azért szexuális katregória, mert sokszor szexuális kontextusban haszálta, másrészt meg ezekkel a szavakkal más kategóriákból törölnék a kérdést...

2018. aug. 26. 02:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Elég furcsa. Mármint nem az, hogy vki ilyeneket mond. Hanem, úgy hogy, nem használt ilyen szavakat. A társaságot nem érintette kellemetlenül?


Beszéltél vele erről, hogy téged ez zavar?

2018. aug. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Diplomás vagyok és műveltnek tartanak (elég sok téma érdekel és jártas vagyok bennük, tudok róluk beszélni, vitakozni stb.) de ha szűk baráti környezetben vagyok kikúrt trágárul szoktam beszélni, ahogy a haverjaim is. Hidd el a férfiak 99%-a ilyen, és nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed hogy csak a szakmunkás hülyegyerekek :DD Persze ettől még megértem hogy zavar és beszéld meg a pároddal ezt, én különösen oda figyelek rá hogy nők között ne beszéljek rondán. De ne legyél már ennyire naív :D


Amúgy a legnagyobb koponya akit valaha ismertem (egy meteorológus-csillagász prof) volt egyben a legtrágárabb beszédstílusú és egyben legnagyobb arc ismerősöm. Persze soha nem előadás közben beszélt így.


30/f

2018. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!