Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálnak az Apácák? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálnak az Apácák? Ha igen, akkor mire gondolnak közben?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 10:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Hú bakker, mennyi Miatyánk lesz ebből megint...😀
2018. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem igen hisz ők is emberek és hogy mire gondolnak közben?

Jézusra a kereszten..

2018. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
66%
Én azt is el tudom képzelni, hogy a papok az apácákkal szoktak lenni.
2018. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
Isten fa...ra.
2018. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%
Tuti, hogy igen. Szerintem a középkorban is, csak ha ott rajta kapták őket, könnyen egy kínzókamrában találhatták magukat.
2018. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Most hogy jön ide ez kérdező? Képzeld a hébereknek volt feleségük és a mellett több mellékfeleségük és a mellett még ágyasuk is olykor, akit nem vettek el. De egész keleten ez volt. Ágyasok tartása az egész mediterrán területen jellemző volt, de bizonyos hellén területeken még a többnejűség is szokás volt. De ez teljesen lényegtelen a kérdés tekintetében, mivel a keresztényeknél később jött be a cölibátus és maga az apácák fogalma is. Erősen ajánlottan amúgy már az ókeresztényeknél is jelen volt, de zsinat nem kötelezte még a papságot. Viszont az apácáknak volt előzménye, görögöknél Hesztia papnők és annak megfelelője a latinoknál a Veszta szüzek. Mivel maga az istennő is örökre hajadon maradt.

Amúgy, ha nem járna hüvelyváladékkal, akkor a nők maszturbációja nem lenne akkora bűn, mint a papoké. Mert alapvetően a testnedv távozás az ami utálatos az Úr szemében. Menstruációnál is tisztulniuk kell a nőknek. A vérzést amúgy Isten büntetésének és annak jelének vették. Mivel Éva esett elsőnek bűnbe és vette rá Ádámot a bűnbeesésre. De éppen ezért a papoknál meg patt helyzet van. Mert ha nem teszik, akkor is megtörténik egy idő után. Ezért amúgy a késztetés is nagyobb a férfiakban, mint a nőkben egy kicsivel. Így az biztos, hogy minden pap csinálja, de nem minden apáca. Viszont nem valószínű, hogy olyan ritka lenne.

Persze, előfordul a pedophila, mind a papok részéről, de még olyan is derült ki, hogy apáca kényszerített rá gyereket. Egymással is elő fordul, de ne akarjuk azt hinni, hogy mind ezt csinálják, csak azért mert a ma embere nem érti őket és képtelenek elhinni, hogy valaki képes az önmegtartóztatásra!

2018. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül van nekik rózsafüzér xD
2018. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, és bűntudatuk van közben.

Az se mindegy, miért lett apáca. Menekült egy szerelmi csalódás elől, na ő biztos maszturbál. Vagy aszexuális, akkor nem valószínű. Vagy hitből, de nem aszexuális, ő is maszturbálhat néha. Hívő fiataloknak se szabadna elvileg, tudom, mert az voltam és időnként már a falat kapartam, olyankor magamhoz nyúltam és iszonyú sokáig gyötört utána a bűntudat.

2018. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
23%

Nem gyakorlat.

Az önkielégítés azért bűn, mert önzésen alapul.

Ha van kérdésed, írj!

2018. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,mutassrá erre,hogy hol ír ilyet a Biblia.De ne mellé beszélés legyen,hogy kiragadsz egy részt és belemagyarázod...


Az orvosok szerint egészséges,és hasznos mert megismerik az emberek a saját testüket,főként fiatalok.


Ja elnézést ugye te sosem éreztél nemi vágyat...


Hiszi a piszi,de azért adok egy piros kezecskét neked

2018. aug. 24. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!