Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Nektek van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek van olyan, ami nagyon bejön egy férfi testen?

Figyelt kérdés
Például izmos karok, kidolgozott ferde hasizom, kerek fenék, stb. Titeket van valami ami megfog, ha szép, kidolgozott?
2018. aug. 22. 12:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egy ostoba fajankó tökéleteses testéhez még bottal sem nyúlnék hozzá, mert a vonzalom nem kívülről érkezik. A szemem esetleg megakad rajta, de például közel a 30-hoz a sok tapasztalat okán, ha meg is akad a szemem egy izompacsirtán máris tova siklik, mert sajnos azt kell mondjam, hogy a többség agyilag már nem üti meg a mércét. Egy pasiba akkor lehet bele szeretni, akkor vesz le a lábamról, ha tud rám hatni. De az izmaival max emelgetni tud, arra meg egy libikóka is képes.
2018. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért az ész sem elég egy vonzalomhoz. Az is olyan, hogy felkelti elsőre a figyelmet, ha valaki műveltebb, tájékozottabb és képes összeszedett gondolatokra és levezetésekre. De ettől nem vonzó lesz az illető. Inkább a fellépéstől lesz és nem attól amit mond. Egy Sheldon Cooper szerinted vonzó? Most tekintsünk el a gyerekes és esetenként ostoba megnyilvánulásaitól! De alapvetően nagy mennyiségű információval rendelkezik és képes bonyolult gondolatokra és gyors társításokra, levezetésekre. Félszegnek sem félszeg és még sem vonzódnának hozzá zömében a nők. Mert nem szexuális értelemben nem lehengerlő a kommunikációja.
2018. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Geri2229 válasza:

#7

mennyire izmos?

[link]

2018. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Izmos karok, amiken látszanak az erek, szép, finom de férfias kezek hosszú ujjakkal.
2018. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért jók a hosszú ujjak? Ezt annyiszor mondják és annyira nem értem. Nekem amúgy olyan, 19,5 centis xl-es a tenyerem az ujjak miatt, szóval ez nem sértettség, csak egyszerűen nem értem.
2018. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért tetszenek a hosszú ujjak. :DD Azt hiszem esztétikusnak találom őket. Meg valahogy számomra egyszerre sugároznak férfiasságot és gyengédséget.
2018. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

E. T. is férfias? :D

Amúgy most annyira nem hagyott ez nyugodni, hogy végig a kézzel és az ujjakkal kapcsolatos töménytelen mennyiségű shitet olvastam végig.

Én nem hiszek az ilyen testrészekből való következtetésekben, mert túl sok minden befolyásolhatja, de meglepő módon igazak rám a dolgok. Pedig nem ilyen horoszkópos dolgok amik igazából mindenkire lehetnek igazak, hanem határozottan egy szélsőségesebb állítást van leszűrve egy-egy ujjból. Bár ettől függetlenül továbbra sem hiszek benne, valószínű csak véletlen, de akkor is mókás.

2018. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem, E.T.-t nem tartom annak. :DDDD
2018. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

És Ephialtes-t, ahogy a 300-ban ábrázolták?:D

Végül is sírást és a rinyálást leszámítva férfiasnak is lehetne mondani, csak nem éppen szép látvány:D

2018. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!