Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Nektek van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek van olyan, ami nagyon bejön egy férfi testen?

Figyelt kérdés
Például izmos karok, kidolgozott ferde hasizom, kerek fenék, stb. Titeket van valami ami megfog, ha szép, kidolgozott?
2018. aug. 22. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Pont amiket leírtál plusz a széles váll és a vastag combok.
2018. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a f4sz az előny
2018. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a kisugárzás jön be egy férfin. Ha laza mint a zsanér, és ha lazán öltözködik. De ha a testét nézzük, akkor nekem bejön, ha valaki hájasabb, szőrösebb. :D
2018. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem megfog, hogyha magas, vannak mellizmai, széles a válla, és kerek a feneke.

42/N

2018. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony testalkat jön be széles de nem túl széles lábakkal. A non plus ultra az ha szép a szeméremdomb és köldök közti terület. (alhas?)
2018. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, széles váll akart lenni csak rakoncátlan a telefonom.. 😂
2018. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem a szelesvallu, magas, izmos pasik jonnek be😍 van hogy az utcan jon velem szembe egy ilyen, es mar a latvanytol nedves leszek :D

Es minel izmosabb annal jobb 😉

2018. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
De az izmos férfi fenék nem is kerek
2018. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a seggem imádják.
2018. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Széles váll, izmos karok (de ne túl izmos, és mindenféleképpen természetes legyen, ne kox!!) és jó mellizmok. Ha látom ezeket a domborulatokat ahol mondjuk a váll után lefele görbül a kar majd felfele amikor jön a bicepsz az a legszexibb dolog a szememben. Többi testrész annyira nem izgat, csak lehetőleg ne legyen vékony a lába és ne legyen kockahasa. Feneket sose nézek.
2018. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!