Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A punci tényleg ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A punci tényleg ennyire problémás dolog, vagy csak a barátnőm túl óvatos?

Figyelt kérdés

Szóval itt a nyár jó idő meg minden és alig megyünk strandra mert állandóan azzal jön, hogy elkaphat valamit meg most megjött és nincs kedve tamponozni azért..

Múltkor beszélgettünk mert néha pl azért nem akar menni sehová mert nem tudja, hogy ott milyen lesz a wc és előre fél a pisiléstől, igazából én ezt nem tudom érteni. Ez nem lehet, hogy valami ilyen pszichés dolog nála?

Meg ez a tamponozás is, hát most istenem, bedugod aztán kihúzod vagy ez fájdalmas?

Én őszintén szeretném őt megérteni és bizonyos fokig toleráns is vagyok hozzá, de amikor erről kérdezem, mert tényleg csak tudni szeretném az okát, nem csak azt, hogy most nem menjünk.. szóval akkor állandóan leállít, hogy ne kérdezzek már tőle ilyeneket meg ez olyan intim dolog stb. Komolyan nem értem miért nem képes normális választ adni!


Meg ilyen hüvelyöblítőket is használ vagy miket.. legutóbb hülyéskedtem vele és mondtam neki, hogy fürdés közben bedugtam a számba mert azt gondoltam, hogy valami szájmosó :D persze ezt sem tudta poénra venni, ezen is kiakadt.

Szóval ezzel a punciápolásával kicsit kivagyok. Ő az első barátnőm és tényleg nem tudok sokat arról, hogy hogy működik nálatok lányoknál, lány tesóm sem volt szóval csak szeretném megérteni, de nem igazán tudja ezt tolerálni.

Legutóbb is volt gyantáztatni 3 napig utána nem volt szex mert fájlalta magát és mondta, hogy milyen kín az egész, holott mondtam neki, hogy nekem aztán édes mindegy hogy milyen a fazonja van odalent, olyan legyen amilyen neki komfortos.


Szóval így ezeket a női dolgokat nem igazán értem és főleg a hozzáállását, vagyis nem tudom, más lány is ennyire nehezen indul el, meg minden oka az, hogy ennyire félnek ezektől a higiéniai dolgoktól? Vagy ez nála már ilyen erős túlzás?


2018. aug. 21. 15:43
1 2
 11/12 he84 ***** válasza:
32%
Erős túlzás. A hüvelyöblítő többet árt, mint amennyit használ. Ugyanis kimossa túlságosan a hüvely nyálkáját, mely felfogja az esetleges bacikat. Sok nő nem kezeli ezt ilyen érzékenyen. Mondd el neki ezeket, főleg a hüvelyöblítőst. A tampon helyett pedig használjon betétet, én is azt teszem, nem szeretem én se a tampont.
2018. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Strandon meg mosdóban tényleg nagyon könnyű összeszedni valami nyavaját, aztán pedig hetekig lehet kúpozni meg kenőcsözni.

A tampon pedig van akinek fáj. Én is múltkor az egész strandidő alatt szenvedtem miatta, alig tudtam benne bármit is csinálni, pedig rendesen fel volt helyezve (amivel szintén 10 percet szenvedtem). Szóval mensi alatt soha többet nem megyek strandra, nem éri meg az a sok szenvedés.

Inkább örülj, hogy nem puncid van. :D

18/L

2018. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!