Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A punci tényleg ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A punci tényleg ennyire problémás dolog, vagy csak a barátnőm túl óvatos?

Figyelt kérdés

Szóval itt a nyár jó idő meg minden és alig megyünk strandra mert állandóan azzal jön, hogy elkaphat valamit meg most megjött és nincs kedve tamponozni azért..

Múltkor beszélgettünk mert néha pl azért nem akar menni sehová mert nem tudja, hogy ott milyen lesz a wc és előre fél a pisiléstől, igazából én ezt nem tudom érteni. Ez nem lehet, hogy valami ilyen pszichés dolog nála?

Meg ez a tamponozás is, hát most istenem, bedugod aztán kihúzod vagy ez fájdalmas?

Én őszintén szeretném őt megérteni és bizonyos fokig toleráns is vagyok hozzá, de amikor erről kérdezem, mert tényleg csak tudni szeretném az okát, nem csak azt, hogy most nem menjünk.. szóval akkor állandóan leállít, hogy ne kérdezzek már tőle ilyeneket meg ez olyan intim dolog stb. Komolyan nem értem miért nem képes normális választ adni!


Meg ilyen hüvelyöblítőket is használ vagy miket.. legutóbb hülyéskedtem vele és mondtam neki, hogy fürdés közben bedugtam a számba mert azt gondoltam, hogy valami szájmosó :D persze ezt sem tudta poénra venni, ezen is kiakadt.

Szóval ezzel a punciápolásával kicsit kivagyok. Ő az első barátnőm és tényleg nem tudok sokat arról, hogy hogy működik nálatok lányoknál, lány tesóm sem volt szóval csak szeretném megérteni, de nem igazán tudja ezt tolerálni.

Legutóbb is volt gyantáztatni 3 napig utána nem volt szex mert fájlalta magát és mondta, hogy milyen kín az egész, holott mondtam neki, hogy nekem aztán édes mindegy hogy milyen a fazonja van odalent, olyan legyen amilyen neki komfortos.


Szóval így ezeket a női dolgokat nem igazán értem és főleg a hozzáállását, vagyis nem tudom, más lány is ennyire nehezen indul el, meg minden oka az, hogy ennyire félnek ezektől a higiéniai dolgoktól? Vagy ez nála már ilyen erős túlzás?


2018. aug. 21. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
hát ja, ez erős túlzás...
2018. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez tényleg túlzás. Ja, és mond meg neki, a hüvely öblítés meg többet árt, mint használ.
2018. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Erős túlzás persze vannak higiéniai alalp de azert lehet h túlérzékeny a hüvely phja
2018. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg kényes "jószág" a hüvely, de azért nem ennyire. Persze, nyilván a pisilésnek meg vannak a szabályai, nem érni a deszkához, fölé hajolni, de én még soha sehol nem kaptam el semmi fertőzést ilyenek miatt. A tampon más kérdés, van aki szereti, van aki nem. Én utálom, nem használom, strandra meg soha nem mennék vele, de mikor használtam sem volt akkora macera, viszont én máshol nem voltam hajlandó cserélni, mert bennem volt, hogy nem tudom megfelelően megtisztítani a kezem, s úgy nem nyúlkálok magamban.

A gyantáról nincs tapasztalatom. Viszont, hacsak nem a nőgyógyász javasolta a hüvelyöblítést a barátnődnek, más esetben ne tegye, az ott lévő flórát ne tegye tönkre, nem szabad csak úgy irrigálni. A hüvely öntisztuló, ha nincs fertőzése, ne csinálja, mert többet árt vele, mint használ.

35N

2018. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Èn 150 cm vagyok, nem tudok a wc felè hajolni...ìgy is ùgy is hozzàèrek...ès minden alkalommal elkapok valami fertőzèst emiatt... van aki hajlamosabb rà mint màsok.

Ja ès a tampon kèrdès. Èn egyszer pròbàltam csak ki, igen, fàjdalmas volt. Dörzsölte, èreztem hogy bent van... Jobb a betèt. Csak azzal nem tudunk vìzbe menni.

Az èn pàrom nem kèrdez ilyen ostobasàgokat, megèrti hogy vannak nők mint pl. èn is, akiknek körülmènyesebb a dolog. Ne legyèl vele ellensèges ès ne oktasd ki, szart se tudsz a nőkről. El fogod veszìteni ha folyton belekötsz.

Nekem a vìzzel konkrètan nincs problèmàm, de a vìzben valò dugàssal igen. Amùgy is szar èrzès ha vizet pumpálnak a hüvelybe, hàt mèg utàna ha fertőzèst is kapok emiatt...

Tudod milyen szar havonta nőgyògyàszhoz jàrni ès hallani hogy màr megint fertőzèsem van? Viszket, fàj, èget, büdös ès szex abszolùt nincs amìg ki nem kezelem magam...Ja ès a kùp amit adnak baromira tud ègetni ha nem dugod fel elèg mèlyre, ùgyhogy cseszhetik az olyan nők mint èn, akiknek bèbirèpa ujjai vannak..

Nekem mindig egy pokol a kezelès... ès nem mozdulhatok meg aznap màr, hiàba kell fèl òrànkènt pisilnem...

2018. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Kinyalni engedi magát, v csak fogmosás és szájvízhasználat után szabad?

Komolyan kérdezem.

2018. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem élvezi veled igazán a szexet, megfelelési kényszerből csinálja. Szégyelli a testét, nem tudja elengedni magát. Szóval szerintem szex csak akkor ha minden igényt kielégítőnek érzi magát odalent, és csak annyiszor, amennyiszer szerinte a kapcsolat érdekében muszáj...
2018. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Mi nők nagyon könnyen összeszedünk fertőzéseket

Én se szeretek strandra járni mert akárhányszor strandon jártam mindig hüvely gombám lett szinte rögtön ami kellemetlen

A szabad folyókat jobban szeretem

A tamponozás

Ha nem elég erős a vérzés akkor fájdalmas igen ráadásul a tampon tele van minden vegyszerrel átitattva elkezd benne bomlani a vér és kész a fertőzés

Helyette én 100% orvosi szilikonból készűlt menstruálciós kelyhet használok

És igen a gyantázás után érzékeny a nuni főleg ha nem lett leápolva


24N

2018. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Van, aki sokkal erzekenyebb a fertozesekre es igen, minden strandolas utan osszeszed valamit, barmit is csinal. Ugy megszeretem, hogy meg van a menzesze, tenyleg ne menjen strandra. Egyreszt a mehszaj nyitott es sokkal sulyosabb fertozeseket is el lehet kapni, aminek konnyen mehgyulladas lehet a vege, aminek meg az, hogy meghal vagy ki kell pakolni mutetileg.. a tamponozas megint tok macera strandon, mert nem tudod mikor fog atazni es allandoan stresszelsz, hogy kifolyik a ver, meg elotte utana kezet kell mosni normalis wc kell, szemetes, stb. En pl tampont csak ulve tudok cserelni ezt meg egy nyilvanos budiban ki a fene kockaztatja meg?!
2018. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bence_ ***** válasza:
27%

Fertőzésekre lehet érzékeny, ok legyen elő víz.

Neken az fura, hogy ne kérdezd mert ez intim. Te vagy az intimitása 😊 ezt kivel beszélje meg? Te vagy hozzá a legközelebb.

Szerintem valami lelki oka van ennek, jóban van a puncijával, szokott maszturbálni?

2018. aug. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!