Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csopakon szexeltetek már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csopakon szexeltetek már a strandon? Ha igen, hol hoztátok össze és hogyan (nappal, éjjel)? Nem buktatok le?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.

2018. aug. 21. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Az öltözőben nappal. 16/L
2018. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Csopakon még nem, sok más strandon igen, mindenhol meg lehet oldani, Csopakon is (ahol egyébként strandolni már strandoltam)


kor, nem

2018. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Csopakon meeg nem, de meeg mashol sem xd

14/L

2018. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

De lebuktunk - a víz alá.


Mi ez a sok strandon szexelős kérdés?

Nem lehet felfogni, hogy a strand nyilvános hely és nem ott kéne? Lassan már az utcán is csinálni fogjátok, mint a macskák? Ösztönlények, akik ezt csinálják, nem emberhez méltó.


kor és nem/igen

2018. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Williamspear ***** válasza:

Csopakon nem de Zamárdiban a szabadstrandon a vízben igen! 🙃

Ilyen nagy meleg volt mint mostanában es nagyon sokan voltak a vízben de sikerült úgy megoldani hogy senkinek sem volt zavaró s keltett megbotránkozást!

Ez mondjuk fontos!

De megvan a fűszeres íze!


(Annak a válaszadónak meg aki ezt felháborítónak találja üzenem: A frigid b@catlan pics@k mindig háborognak mert nekik nem jut ilyen élmény! 🤣)

2018. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Este elmentünk csajommal fürdeni, még csak pár hete ismertem, sokan voltak fiatalok úgy este 10 körül lehetett, mondom akkor leteszem cuccaim azt irány befelé, mire fel észleltem már pucérra vetkőzött, legalább annyira meglepődtem mint a körülöttünk levő emberek, de ez engem úgy fel izgatott hogy a vízben, és utána a parton is dugtunk, ott félre vonulva!
2023. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!