Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltérő szexuális szokások?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő szexuális szokások? Mit lehet tenni ha máskor kívánjuk a szexet?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, ő (F) mindig éjjel kívána meg a szexet, én pedig reggel illetve napközben vagyok rá vevő. Sűrű napjaim miatt éjszaka már álmos és fáradt vagyok, 10 órakor hagyom abba a munkát, utána már leginkább aludni dőlnék le, hiszen reggel korán kelek. A saját nőiségem porba tiprásának érzem, pláne hogy tudom az exével csak ilyenkor tudtak egymáshoz nyúlni a gyerek miatt. Én pedig képtelen vagyok rá. Kívánom a párom, szexinek tartom, vonzódom hozzá, de még a maradék kedvem is elveszi a "tudom, hogy ilyenkor nem szeretsz szexelni", "már nem is kívánsz", "sajnálom, hogy eltérő mértékben kívánjuk egymást" "kár, hogy más a bioritumusunk" és hasonló mondatok. Eddig napi kétszer szexeltünk átlagosan (napközben egy és este egy, mert ha volt is napközben ugyanúgy akarta este). Nem a vágyam veszett oda, de nem egy gyorstüzelő a párom, egy óra minimum az együttlét, fél 1 előtt így képtelenség elaludnom, másnap munka közben pedig alig tudom magam ébren tartani... Kérlek aki volt hasonló cipőben, meséljen, mit lehetne tenni? Nem akarom, hogy ez gondot jelentsen a kapcsolatunkban.

És nem is arról van szó, hogy heti 2-3 alkalommal nem lehetne róla szó, de ha minden estém így megy ki fogok készülni.



#szex #éjjel. reggel #nappal. bioritmus
2018. júl. 26. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Együtt semmit. Másik partner kell.
2018. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hat ennek a kapcsolatnak lőttek....bocsi
2018. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

A legnagyobb problémának én azt a lelki terrort látom amit a párod csinál. Ilyen a "már nem is kívánsz" "kár, hogy más a bioritmusunk" és hasonlók.


Fogja fel, hogy ha 10-ig dolgozol akkor utána csak kéne aludni.

Vagy szokjon rá a reggeli szexre. Akinek napi kétszer van rá igénye, az ne válogasson érje be a reggeli menettel is.

Ha pedig sehogy nem megy, akkor keress mást.

2018. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik exem csak reggel tudott szexelni. Én nem szeretek reggel, szóval mondtam, hogy nem, mire ő kiment a fürdőbe maszturbálni. Utána egész nap nem akarta, este sem. Kb 2 hónap múlva szakított velem, nem is bántam.

Egy másik exemmel 3 évig jártunk, vele bárhol, bármikor, még ha álmából ébresztettem fel, akkor is. Volt, hogy egy este alatt 5ször szeretkeztünk.

Csak hogy értsd, akivel nem illetek össze, azzal nem kell erőltetni! Ha már a szexet nem tudjátok megoldani, jobb ezt elengedni. Akik szeretik és kívánják egymást, azok megoldják.

32/L

2018. júl. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Rosszabbodik a helyzet, már tegnap este óta is... És annak a válaszolónak van a legnagyobb igaza, aki a lelkiterrort érezte a legnagyobb gondnak itt, mert ha akarná akár meg is oldhatná, de itt mindennemű felelősség és probléma rám hárul csak ezáltal. Ő vonja vállát, hogy neki ez így nem jó.
2018. júl. 27. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Azért azt se feledjük, hogy ha te akarnád, akkor te is megoldanád! Ne mindig mástól várjátok a megoldást, tehettek valamit ti is.

De a szakítás lesz a legjobb mindkettőtöknek. Főleg neki, még ha nem is tudja.

2018. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Köszönöm a hozzászólásod! Fél évig a lehető legtöbb alkalommal benne voltam, ahogy olvashattad is, másnap pedig elaludtam munka közben, a hajnalig tartó éjszakázás miatt. Ezekután változtattam. Rámásztam napközben, volt, hogy többször is. Majd jött az este fél 12-kor végre ágyban, álmosan, és ismét kellett. Hozzáteszem nem gyerekek vagyunk már. Mindegyőnknek volt már nem egy komoly kapcsolata. Nem tudom mit tehetnék, de tényleg. És őszintén sajnálom, ha ebből neked az jött le, hogy jobb neki ha szabadul tőlem. Én szeretem őt. De nem bírok ennyit.
2018. júl. 27. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ebből jött le, hogy jobb neki nélküled. Azt másért mondtam.

Te is tudod, hogy ezek csak kifogások. Neked reggel jó, neki meg éjjel. Ha nem dolgoznál, hanem egész nap otthon lennél, akkor sem lenne ez jó neked. Ami meg neked nem jó, az neki rossz. Ezért nem elégül ki. Ha kielégülne, akkor egy is elég lenne neki naponta, vagy még kevesebb.

Hidd el, ez zsákutca. A döntés a te kezedben van. Csakhogy az ő sorsáról is te döntesz most. Nem biztos, hogy kasztrálni kell, ettől még nem rossz ember, csak neked nem felel meg.

2018. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szeretném veled felvenni a kapcsolatot, ha lehet. Úgy érzem tapasztaltabb vagy ebben a témában és ha elsőre nem is értek veled egyet, szeretném megtudni vajon milyen tapasztalat áll mögötted, ami miatt így látod.
2018. júl. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!