Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknek milyen szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknek milyen szexuális szokásaik vannak? Hogy élvezi hátulról mind a 2 fél?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy minden meleg szokott hátulról szexelni? vagy van akik csak orálozni szoktak vagy hogy? és akit éppen tolnak az hogy tudja élvezni? hisz nekik nem úgy van mint a nőknél, hogy a vaginába vannak receptorok tulajdonképpen ahol elélvez.. akkor ő hogy élvezhet el a seggén? vagy hogy működik?

#meleg #szex #homoszexualitás #szexualitás #élvezet #anális szex #meleg anális szex #meleg szexuális szokások #hogyan élvezi
2014. jún. 14. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

1. Magat a merdest alig ertem de:

altalaban akit dugnak az veri a kukijat es kozben ugye a popsi ellazul emiatt ezert konyebbeb rakja be a masik fel es elvezi kozben. Pl ha mar majdnem elelvezez es akkor kihuzza majd a popojara elvez. Ha ez volt a kerdes. Mellesleg oralba nagyon jo szerintem. :) (telefonrol nem raktam ekezetet. Sorry)

2014. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hallottál már a prosztatáról?
2014. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 moonlightsentinel ***** válasza:
97%

Nem hallott ez még semmiről szerintem...


1. Nem minden meleg szokott análisan szexelni. Vannak, akik csak orálozni szoktak. Ahány ember, annyi szokás.


2. A szex élvezete nem a "receptoroktól" függ. Ha így lenne, akkor miért élvezne egy pasi kinyalni egy csajt? Hiszen a nyelvben nincsenek receptorok. (Vagy miért élvezne egy lány leszopni egy fiút?)

A szex élvezete az agyban dől el, és a szex során az ember egész teste egy nagy szexreceptor :D

Egyébként meg ott a prosztata, amit anális szex során ingerelnek, és az elég rézékeny szerv. De ha nem lenne ott, akkor is lehetne élvezni (lányok is vannak, akik szeretik az anális szexet, pedig nekik nincs prosztatájuk).

2014. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Vannak akik csak orált szeretik.

Aztán vannak az aktívak: akik dugnak, passzívak: ("lányszerep")akit dugnak és vannak az unik akik váltogatják.


Én passzív vagyok, eleinte én is csak orált csináltam pasimnak, féltem, hogy fáj, ha dugnak, de aztán persze kipróbáltam a szexet és nem bántam mag.

Mint írták ott a prosztata, azt ingerlik a passzív félnek miközben "tolják őt", ezáltal anélkül is el tudnak élvezni a péniszükön keresztül, hogy hozzá se érnek. De ezenkívül iszonyat jó érzés az is, ahogy jár benned a pénisz, rengeteg ott is az idegvégződés.

2014. jún. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Passzív 18 vagyok, én szeretem ha megdug a 'férjem", de szeretem alaposan lexopni a farkát. Hátulról a legjobb a partnerem szereti nézni a fenekem, amikor bennem van, és én is imádom ezt a pózt, akár szétrakom a lábam neki, akár párnákat rakunk a hasam alá.

A másik a amikor én vagyok alul vagy alábaim a nyakában, illetve a lovagló is nagyon élvezetes, de ahhoz kell pár alkalom hogy ne fájjon.

Csak orálozni nem szoktunk, lexopom és megdug, és elmegyünk mindketten, de az előfordul hogy én többszor xopom le.

2014. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Tudod hogy? Ugy hogy az a lyuk nem arra van.
2014. jún. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg az a lyuk- arra (is) van.

Szexuálisan igen is őrült jó, ha dugják.

Próbáld ki ;-)

2014. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joe.38 ***** válasza:
0%
Melegeknek milyen szokásaik vannak? Melegben Andrássy úton vonulgatnak , mutogatjak farkukat. Aberrált szokás. Nem hogy otthon jókat tekernének! Nekik is jó és mindenkinek jobb lenne.
2015. máj. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!