Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy idő után tényleg nem fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után tényleg nem fog neki már a csókolózástól felállni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszélgettünk és mondtam, hogy nem tudom vér vagy húspénisze van-e a srácnak, mert már csókolózás közben áll neki, de pettingnél még tovább nem jutottunk. Azt mondta barátnőm, hogy úgy se fog sokáig tartani ez, mert ha lefektet utána már úgysem áll fel neki egy kis csókolózástól.
2018. aug. 21. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mi egy éve vagyunk együtt, de van, hogy egy öleléstől is feláll a barátomnak. Exemnek még fél óra szopás kellett már az első hetekben. Nagyban függ a kémiától ami köztetek van, kapcsolat minőségétől stb.
2018. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de azt hiszem hogy mindkettőtöknek igen kevés tapasztalata van ahhoz, hogy ezt meg tudjátok mondani előre... Úgyhogy inkább nem menjetek a dolgok elébe.
2018. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Szűz 15 évesek beszélgetnek a szexről... :-)
2018. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
A fiúknak kukijuk van a lányoknak meg puncijuk.
2018. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"de pettingnél még tovább nem jutottunk"


és nem tudod milyen a fütyije???

2018. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó nem tudom, mivel mire elővette már állt, elélvezésig meg nem mentünk így nem tudom, de ha te simán megállapítod abból, ahogy áll nagyon profi vagy.
2018. aug. 21. 12:22
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Ez egyáltalán nem igaz. Mi 4 éve vagyunk együtt, és mai napig könnyen feláll neki. Akár már attól, ha meglát meztelenül. Nem hogy meg csókolózástól 😃

21N

2018. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Fel fog állni neki. De egy idő után fogod látni lelankadva is.
2018. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13 év után is áll a férjemnek, ha csókolózunk ;)
2018. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy tuzes csoktol szerintem barmennyi ido utan fel tud allni:D Az exem eleg tuzes csajszi volt, es harom ev utan is siman allt az arboc, ha egy kicsit hosszabban kezdtunk el csokolozni.


Amugy fiatalok vagytok? Mert fura, hogy nem mentetek el addig:D Vagyis en ilyenrol meg nem hallottam...

2018. aug. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!