Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alig akart felállni, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig akart felállni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most voltam együtt barátnőmmel először (szűz vagyok) és alig akart állva maradni, amikor még csak csókolóztunk egyből felállt, és 1 órán keresztül minimum állt, de amikor levetköztünk és elkezdte simogatni lelankadt, pedig nagyon vágyom rá, és szerintem nincsen szervi bajom, ha itthon magamnak csináltam akkor se volt soha probléma, mi lehet a baj? Mit tehetnék? Szörnyen éreztem magam utána...izgultam is hogy minden jó legyen, és furcsa érzés is volt hogy ő ért hozzá, és nem éreztem a kezemmel hogy mennyire kemény. Mit tehetnék? Nem nézek önkielégítek gyakran, 2-3 naponta szoktam
2018. febr. 4. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyon izgultál, mivel az első alkalmad volt. Beszéljétek meg, és próbáljátok újra! Majd csak beindul. :)
2018. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézek az véletlen került oda*
2018. febr. 4. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,csak izgultál.Biztos megértő a barátnőd.Szoknod kell még ezt a számodra nagyon is új helyzetet.

Mással is megesett már.

2018. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen megértő, csak rosszul esett neki, azt hitte nem kívánom
2018. febr. 4. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, próbáljátok újra és mutasd neki hogy kívánod. A nők nagyon élvezik azt ha kimutatod hogy mennyire kívánod.
2018. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!