Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek, hogyan feküdhetnék le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, hogyan feküdhetnék le vele?

Figyelt kérdés

A szomszéd egy nagyon jól kinéző 35 körüli nő. Szerintem prosti, mikor szoktam este hazatekerni kondiból, meg úgy amúgy is látom hogy más kocsikba száll be, meg két kisgyereke van, ami gondolom nem olcsó, férje nincs. Mostanában foglalkoztat a gondolat hogy ideje lenne valamit kezdenem vele, néha szoktunk beszélgetni a ház előtt (ilyen egybeház tehát közel van a két ajtó egymáshoz, annyi hogy nálunk alacsonyabb a kerítés) [link]

Főleg mostanában, és látom nem vagyok neki közömbös kűlsőre. Hogyan menjek át hozzá? Én nekem eddig csak az jutott eszembe, hogy átdobok direkt valamit a kertjébe, és átmegyek, hogy nem e vihetném haza, és máris bent vagyok náluk. Csak nem tudom hogyan hozzam fel a témát :D Vagy csak essek neki? 19F


2018. aug. 19. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi jött össze? gyerünk írd le ha már kérdeztél. Megöl a kíváncsiság. ;)
2018. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azóta sikerült lefeküdnöm vele, átszoktam járni :D Elhívtam a városba amúgy inni egyet, aztán elsőre lefeküdtünk, így kerültem hozzá.
2018. aug. 30. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!