Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek, hogyan feküdhetnék le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, hogyan feküdhetnék le vele?

Figyelt kérdés

A szomszéd egy nagyon jól kinéző 35 körüli nő. Szerintem prosti, mikor szoktam este hazatekerni kondiból, meg úgy amúgy is látom hogy más kocsikba száll be, meg két kisgyereke van, ami gondolom nem olcsó, férje nincs. Mostanában foglalkoztat a gondolat hogy ideje lenne valamit kezdenem vele, néha szoktunk beszélgetni a ház előtt (ilyen egybeház tehát közel van a két ajtó egymáshoz, annyi hogy nálunk alacsonyabb a kerítés) [link]

Főleg mostanában, és látom nem vagyok neki közömbös kűlsőre. Hogyan menjek át hozzá? Én nekem eddig csak az jutott eszembe, hogy átdobok direkt valamit a kertjébe, és átmegyek, hogy nem e vihetném haza, és máris bent vagyok náluk. Csak nem tudom hogyan hozzam fel a témát :D Vagy csak essek neki? 19F


2018. aug. 19. 22:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg hívjam el valahova? De nem akarok semmi komolyat ebből.
2018. aug. 19. 22:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Jesszus nálad elmentek otthonról?
2018. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek a kamu duma? Miert nem vagy egyenes es lepsz at azzal, hogy a multkor mennyire elvezted a csevejt egy ilyen vonzo novel es szeretned megismetelni. Mi lenne ha megkinalna egy hidegteaval ebbe a nagy melegbe?

S utana mar mehet a bokhalom es a nyilt flirt. Meglatos hogy reagal es ha ok, akkor tudod mi a helyzet. Ha lepattint akkor is.

.

.

.

Ja... Hogy ez utobbi meg gaz neked?/pedig mi ferfiak ettol sem tartunk/

2018. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Isten állatkertjében is alacsony a kerítés.
2018. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz utsó, szerintem ezt fog csinálni.
2018. aug. 19. 23:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Hosszabban kell egy helyen lennetek. Beszélgess és ajánld fel valamiben a segítségedet ami közben nála kell legyél.
2018. aug. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha prosti, akkor szexre tuti nem vágyik
2018. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A sok vén fószer után szerintem elhiheted vágyik egy olyam sracra mint én.
2018. aug. 20. 14:51
 9/12 anonim ***** válasza:

"Vagy csak essek neki?".

Hát a leîrásodból csak egy ügyetlen nyominger vagy.

Beszélgetni, udvarolni , ezek nem mondanak neked semmit?

2018. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mint mondtam szoktunk beszélgetni, én is és ő is bókolt már nekem, látom nem vagyok neki közömbös, csak eddig nem voltam olyan helyzetben hogy legyen ebből valami, de nyílvan ha átmennék vagy meghívna akkor már lehetne valami.
2018. aug. 20. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!