Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek? Milyen számoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek? Milyen számotokra a tökéletes szexuális együttlét?

Figyelt kérdés
Már, ha létezik ilyen egyáltalán. :)

2018. aug. 19. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
2018. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük az intelligens és tartalmas megnyilvánulást, csak így tovább!
2018. aug. 19. 00:15
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Ha a partner gyöngéd, figyelmes, ugyanakkor szenvedélyes, és az aktus után is velem foglalkozik.

És igen, létezik ilyen. :)

2018. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: Miért? Egyesek kérdőre vonják, hogy léteznek ilyen férfiak? :)
2018. aug. 19. 00:37
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Szenvedélyes, falhoz nyomós, sok pózban, punciban popsiban, a végén a számba élvezzen.


25N

2018. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Amikor egymásra tudunk figyelni teljes mértékben, és természetesen megvan a kölcsönös szeretet, szerelem, bizalom, tisztelet. Ha ezt érzem, akkor felszabadultan élvezem a szexet, minden porcikám azt jelzi felé, hogy akarom őt,

és ez még inkább felhúzza a partneremet, az ő izgalma szintén hat rám, így megteremtődik egy különleges atmoszféra, ami csak kettőnké.

2018. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Volt már ilyenben részem és nekem ilyen volt:

Egész nap csipkelődtünk, kacérkodtunk egymással a pasival. Incselkedett velem, szexuális megjegyzéseket tett, bókolt nekem, megérintettem, simogattam, de mindig megálltam ott ahol még nem szexuális jellegű a dolog pl. a combjánál...

Aztán este egy hosszú előjátékban vehettem részt, ahol a pasi megmasszírozta az egész testemet, körbecsókolt és simogatott mindenhol, érzékien, lassan. Nem nyalt ki, nem ujjazott meg, semmi ilyesmi nem történt (még). Megmutatta a dominanciáját is. Ami nem egyenlő a nők lenézésével! Megsimogatta a hajamat, majd a tövénél megfogta és úgy "kényszerített" térdre. Elővette a farkát, nem mondott semmit, de tudtam mit kell tennem. És akartam is. Egész nap húzta az agyamat, megmasszírozott, érzékien körbecsókolt....úgy éreztem megérdemli, bíztam benne és akartam őt.

Kb. 5 perc alatt elment, aminek nagyon örültem, mert habár élveztem a szituációt és imádtam hallani ahogy élvezi, magát a tevékenységet utáltam.

Ezután ő is izgatni kezdett a nyelvével. A legtöbb pasi nem tud nyalni. Na ő tudott. Nem volt túl óvatos, túl durva, túl gyors, túl lassú, nem akart tövig benyalni a hüvelyembe és nem csak a csiklómmal foglalkozott. Pontosan tudta milyen tempóban, milyen erősséggel és hol csinálja. Nem fintorgott, nem állt meg, láttam rajta hogy szereti csinálni. Nekem azért így is kellett 10 perc hogy elélvezzek, de csodálatos volt, nem éreztem a kényszert hogy muszáj elélveznem különben felhánytorgatná hogy meddig kellett csinálnia...:)

Egyébként azt hitte még nem élveztem el, mert közvetlenül az orgazmus utáni pillanatban a hasamra fordított és kutyapózban megdugott. :)

Közben a hajamat megfogta a tövénél és húzta hátrafelé, kapaszkodott bele. Amikor hangosabban nyögtem, akkor erősebben "csapta oda" és ezt baromira élveztem. Szóval visszatérve, azt hitte nem élveztem még el, mert elkezdte a csiklómat simogatni közben, én viszont elvettem onnan a kezét mert a csiklóm még érzékeny volt. Kb. 5-10 perc elteltével ő is elélvezett, és én is, hüvelyi orgazmussal :) (ami nekem nem olyan intenzív mint a csiklós, de azért elmondhatom hogy 2x mentem el :) )

Ezután összebújtunk, ő cirógatott, és elaludtunk.

Na ilyen egy tökéletes szeretkezés. Ráhangolódás, hosszas, kölcsönös előjáték, érzéki dugás, összebújás. :)

2018. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó gondolom netes szextörténeteket talál ki, lol
2018. aug. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

7-es vagyok

Bocs hogy le mertem írni életem egyetlen legjobb szex élményét :)

De gondolom neked ilyenben még nem volt részed és irigy vagy. Nyugi nem kell irigykedni, mert amúgy jól megbsz az isten, nincs szerencsém a férfiakkal, mindegyik béna az ágyban, valószínűleg én is, a lényeg hogy volt egyetlen jó élményem és azt megosztottam veletek :)

2018. aug. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ahol mindketten kielégülünk.Mi más kellene még?
2018. aug. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!