Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Távkapcsolatban történt első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alison burger1 kérdése:

Távkapcsolatban történt első szex után mekkora az esélye hogy képes megcsalni?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk a barátnőmmel,és nemrég vettem el a szüzességét,most pár hónapot nemtudok vele lenni,nagy az esély rá hogy kívánni fogja a szexet és képes lesz félre lépni?

2018. aug. 18. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ismerni kellene,így nem lehet megmondani.Az viszont igaz,hogy a szüzességem elvesztése után én is jobban kívántam a szexet,mert jó volt és hiányzott.
2018. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. A lanyok lelkisebbek sokkal a pasiknal. Plane azok, akik meg csak most kezdtek. En nem aggodnek a helyedben, de ne erezze maganyosnak magat, az fontos. Ne tunj el, hanem szeretgesd most irasban, es legy vele kedves. :)
2018. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet megmondani, mekkora rá az esély. Távkapcsolatban nyilván nagyobb, mintha együtt élnétek.
2018. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőle, meg a kapcsolatotoktól függ.
2018. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is távkapcsolatom van, egy év után feküdtem le vele. Már 3,5 éve együtt vagyunk. Ha igazán szeret és nem a szex a legfontosabb, akkor kitart melletted, bármennyi is az az idő, amennyit nem vagytok együtt.


N

2018. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire tudtad magadba zúgatni. Ha igazán szeret (mert olyan szeretni való pasi vagy), akkor nyilván hűséges marad. Ha csak olyan 12 egy tucat fiú vagy, felkészülhetsz rá, hogy keres valaki mást.
2018. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!