Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első szex, hány évesek voltatok és a párotokkal együtt voltatok-e és ha igen mióta?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt

14 voltam és a párommal fel éve együtt voltam

2018. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elején kicsit fájt de utánna nagyon jó volt, 16 voltam akkor és a barátom is.
2018. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rég volt és mindketten szűzek ,nem volt valami jo !

f

2018. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Részletesebben?:D
2018. aug. 15. 10:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 18 a Pasi 24

10 hónapba voltuk együtt

Pocsék volt

Át ment erőszakba és bántalmazásba

Szépen rányomta a béllyeget a többi kapcsolatomra


24N

2018. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jézusom:( sajnálom nagyon. Borzasztó lehetett
2018. aug. 15. 10:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudnám leírni, hogy milyen volt egyszerűen. Oldalt tele tudnék írni vele. Azt mondanám, hogy vegyes. Akkor még nem lehetett azt mondani, hogy együtt voltunk. Ez kicsit bonyolult volt még akkor. Ismertük egymást, de így kettesben való találkozás, nevezzük randinak az kb. a 4-5. volt mikor megtörtént. Én 21, ő 22 volt. Kb. 1,5 évig voltunk együtt. De túlságosan is nagy hatással volt az életemre. Ma már határozottan ki merem jelenteni, hogy nagyon rossz döntés volt.

31F

2018. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15. Unalmas, kellemetlen. Nem is igazán tetszett a srác (aki egy barátom volt, nem voltunk együtt) csak hónapokig duruzsolt a fülembe hogy úgyis olyan ronda vagyok, hogy senki nem dugna meg, és ne akarjak szűzen meghalni, majd ő segít. Tényleg ronda vagyok amúgy és mindig úgy gondoltam, szűzen halok meg, szóval belementem.

Ehhez képest utána csupa nekem tetsző, jó pasi próbálkozott nálam, szóval megbántam, hogy nem tartogattam magam valakinek, aki tetszett. De hát na, ki gondolta volna, hogy a jó külsejű pasik is ilyen igénytelenek lehetnek külső terén, hogy rám fanyalodnak.

2018. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16éves voltam, a párom 17. 2 hónapja voltunk együtt. Mindketten szüzek voltunk, voltak benázások, fájt is de ettől függetlenül tökéletes volt.

23/l

2018. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Érdekesek ezek. Írhattok még
2018. aug. 15. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!