Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek mennyire fájt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mennyire fájt az első? Hogy történt meg? Együtt aludtatok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

A párommal történt 4 hónap együttlét után, 19 éves voltam.

Nem fájt szinte semennyire, valószinűleg azért, mert nagyon szeretem, és óvatos volt velem.

Nála voltunk.

Együtt aludtunk igen.

Most már együtt lakunk.

24/N -37/F

2018. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit feszítő érzés volt, de nem kifejezetten fájdalmas. 18-at töltöttem akkor, és a mai napig a legszebb emlékem, négy hónapja voltunk együtt. :) Együtt aludtunk igen. Nem kell tőle parázni, ha szeretitek egymást és figyelmes veled a párod akkor nagyon különleges lesz. :)
2018. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem fájt. Kettesben voltunk nálunk. 17 évesek voltunk. Egyutt aludtunk egy hétig, a családom nyaralni volt.
2018. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem fájt, de nem sokàig és nem véreztem. 3 hónapja jártunk és én aludtam ott náluk mert ő alapból Kolis volt. Én 16 voltam ő 17. Azóta már a férjem és az első babánkat várjuk :)
2018. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve voltunk együtt, 16 évesek voltunk. Egyik délután jött fel hozzám, amikor a szüleim nem voltak otthon. Kb az első tíz másodpercben fájt, mert előtte alaposan "felkészültünk", utána egyáltalán nem. Fantasztikus volt
2018. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy év kapcsolat után veszítettem el, persze előtte is történtek már dolgok, de erre csak akkor álltam készen. Akkor voltam 18. Annak ellenére, hogy mindig figyelmes volt, hosszan kényeztetett, sosem erőltetett semmit és végig gyengéd volt, miközben belém hatolt, pokolian fájt, azt hittem, sosem múlik el. De szerencsére azóta egyre jobb, már 3,5 éve együtt vagyunk. Minden nap együtt alszunk, csak hétvégén vagyunk külön.
2018. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 17 éves voltam az akkori partnerem pedig 25. ő tapasztalt volt. egyszer együtt aludtunk de én nem készültem semmire nem tudtam hogy akarom e, ő se. de aztán úgy alakult hogy akartuk. hát nekem személy szerint nagyon fájt, de még a mai napig is szokott fájni, mert túl szűk vagyok :( szóval fájt is, meg eléggé véreztem. másnap reggel meg az alhasam fájt. pedig tényleg nagyon óvatos volt velem, de nem is bírtam sokáig, mert fájt. és nála aludtunk mert ő már nem élt a családjával.
2018. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!