Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt itt aki internetről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt aki internetről ismerkedett és már az első alkalommal, mikor találkoztatok már együtt aludtatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Internetről ismerkedtünk, de csak a 3. alkalommal "aludtunk együtt"! :)
2012. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A cigány gádzsik így csinálják.
2012. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Háááát nem egy ágyban sajnos :(

De náluk aludtam mert nem volt haza buszom. Attól még elvoltunk, smároltunk is párszor :D

2012. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, olyan nem volt, csak egy délutánt töltöttem nála, mikor másodjára mentem, akkor aludtam ott... Elsőre nem szerencsés összebújni még szerintem


-ReapeR-25/F

2012. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt. 2 lánnyal is :) 22/F
2012. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És az ilyen alkalmak mikor az ember együtt alszik már az első találkozás estélyén, abból nem lesz tartós kapcsolat?Ha mondjuk már évek óta ismerik egymást..Csak még nem volt részük személyes találkozóban.
2012. jún. 21. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:

simán lehet belőle tartós kapcsolat is

nekem már volt ilyen eset és majdnem egy évig jártunk utána

2012. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet tartós kapcsolat is. De ha például 428 kilométerre laksz, akkor nem igazán :/
2012. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 okoska31 ***** válasza:
igen, volt ilyen. de nem aludtunk. azt viszont jó sokat.
2012. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi nem társkeresőről ismerkedtünk meg, hanem szakmai segítségnyújtás volt a félévi projektmunkájához. Rá 3 hónapra folyamatos msnezés után először taliztunk és együtt is aludtunk. Nem csináltunk semmit, pedig ő akarta volna de én voltam a láma. Szerencsére rá 2 hétre megint találkoztunk akkor már több napra. És összejöttünk, majdnem 1 évet voltunk együtt, de nem szívesen hangoztatom mert ez elég kevés idő.

27f, a lány 1 évvel idősebb volt.

2012. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!