Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi után együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után együtt aludjak vele?

Figyelt kérdés
Most fogunk először találkozni személyesen. A netről már 1 hónapja ismerjük egymást. Egy hosszú hétvégét tervezünk együtt, de nem tudom, hogy jó ötlet e az együtt alvás vagy még korai. /csak együttalvást tervezünk, és semmi többet. ezt az elején már tisztáztuk/
2009. márc. 31. 04:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé korai. De rajtatok múlik... én nem tenném.
2009. márc. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
olyan nem létezik h ogy csak együttalvás semmi több, ezt tanuld meg kislány!
2009. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom felnőtt nő vagy, aki fel tudja mérni a tettei súlyát. Az mindig az adott helyzettől függ, hogy együtt aludnék e vele vagy nem. De ha semmi más nem történik, akkor minek akarsz vele együtt aludni?
2009. márc. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én fél év után találkoztam a neten megismert barátommal és nem akartam együtt aludni vele. (Amúgy van olyan, hogy CSAK alvás, barátnőmmel is szoktam, mégse vagyok leszbi.) Elsőre érdekes lenne, mikor kiderül, hogy milyenek vagytok valójában, lehet, hogy adott szitukban totál hülyén viselkedik és nem is lesz szimpatikus. Más élőben, mint chaten beszélgetni... De tudsz mérlegelni, gondolom.
2009. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Első randin ne feküdj le vele és ez eggyel több okot ad egy második randira.
2009. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer a neten megismertem egy lányt, első találkozás után (msn volt előtte csak) kb. 1 órával már szexeltünk. Mondhatom nem semmi esténk volt, nekem olyan jól se azelőtt, se azóta nem jött ki a lépés senkivel. Másnap beszélgetett a lány a barátaival, mondta nekik, reméli még látni fog, és ott is elkezdték osztani, h minek feküdt le velem, így le fogom szarni.

Ha ezt valaki megfejti nekem, hogy miért ne érdekelne ezek után, akkor annak Nobel-díjat adok! Hát hülye vagyok én? Találkozok egy lánnyal, aki nem csak jól néz ki, de isteni az ágyban, nehogy már ez legyen a rossz pont! Ezek után azt hiszem egyértelmű, hogy teljesen normális kapcsolat lett belőle.

2009. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőhöz: még mielőtt félreértitek, nem csak az érdekelt, hogy jól néz ki és hogy jó az ágyban. Az akció után beszélgettünk is és nagyon aranyos volt, totál elolvadtam tőle. Arra próbáltam rávilágítani, hogy az nálam nem rossz pont (és szerintem másnál sem), ha van szex. :) Főleg ha jó. :)
2009. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Én is neten ismertem meg a mostani barátomat,elég messze lakunk egymástól(kb.450-500 km) 2 hónap után leutazott hozzám egy 3 napra és persze hogy együtt aludtunk:)Nem történt semmi csak összebújtunk.Ő sem akart még szexelni csak elvoltunk.Rá 1 héttel én utaztam le hozzá hétvégén,ott is együtt aludtunk.Szeretjük egymást és 2 hónap múlva összeköltözünk:)De azt hozzáteszem hogy mi is sokmindent megbeszélünk egymással és ha ezt ti már tisztáztátok akkor nincs miért aggódnod.

Sok sikert! :)

2009. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem hagyj 1 kiskaput mert lehet h eloben abszolut nem szimpatikus vagy vmi pszihopata. legyen 1 hatterterv h szukseg eseten legyen ahol aludj.

ha minden rendben megy es mar megbeszeltetek h mind2 fel reszerol ok h nincs szex, akkor aludhattok egyutt. vegulis en mar jartam a baratommal es az elso ottalvasoknal sem volt szex.

2009. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Hát nem tudom...én férfi létemre biztos kihasználnám a helyzetet. Persze ha nem akarná akkor nem csinálnám, csak megpróbálnám. Vigyázz ne hogy felizgasson! Utána már neked annyi! :D
2009. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!