Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi után együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után együtt aludjak vele?

Figyelt kérdés
Most fogunk először találkozni személyesen. A netről már 1 hónapja ismerjük egymást. Egy hosszú hétvégét tervezünk együtt, de nem tudom, hogy jó ötlet e az együtt alvás vagy még korai. /csak együttalvást tervezünk, és semmi többet. ezt az elején már tisztáztuk/
2009. márc. 31. 04:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az első randi után semmiképp ne add oda neki magad!
2009. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A 7. hozzászólóval hasonló cipőben járok. Mi is szinte az ország két végében lakunk, és igazából csak így van lehetőség arra, hogy jobban megismerjük egymást, ne csak a netről és telefonon keresztül. Egyébként tényleg felnőttek vagyunk; tehát nem tinik. És megbeszéltük, hogy csak összebújás lesz. Remélem, nálunk is pozitívan alakul minden.
2009. márc. 31. 18:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem jó 5let, mert nagy a kísértés és szerintem jobb előbb ismerkedni...
2009. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha izé hiányod van elégitsd ki magad ne egyből ő!!akkor aztán semmibe fog venni!!!DE HA ugy érzed hajt a véred tedd,de nem sokáig lesztek eggyütt!!!Hol a tartásod????elveszett?keresd meg!!!*
2009. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Meg kell az elején beszélni. Van akiknél már az első randin szex, de van akiknél még a sokadiknál se. Én úgy voltam egy lánnyal megbeszéltük csak szex, nem maradunk együtt. Ahány ember annyi gondolkodásmód.
2017. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem igen sok minden nem úgy alakul, ahogy nem úgy kéne. Nekünk azonnal megvolt a szex.

Szerintem nem azon múlik, hogy első randin együtt alusztok, ha úgy érzitek össze illetek ne ez legyen az akadálya. Mások véleményére ne adj, ezt neked és neki kell tudnia.

2017. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!