Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik miket szoktatok mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miket szoktatok mondani a lánynak orális szex közben?

Figyelt kérdés
Mit mondtok vagy milyen hangokat adtok ki? Az baj ha nem csinál semmit a srác, akkor nem élvezi.
2018. aug. 17. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú..hát ez erősen függ attól is, hogy ki és hogyan csinálja nekem.. hogy mennyire tud felizgatni, stb.


Ha pl ügyetlen de lelkes, akkor irányítom, ha nem lelkes, akkor motiválom, ha az sem segít akkor leállítom.


Ha minden rendben mármint a technika és hozzáállás is akkor pedig átadom magam az élvezetnek.. megérintem, megsimítom mint beszélek hozzá ugyanis a túl sok beszéd olykor illúzióromboló tud lenni. esetleg finom pici mozdulattal az állát fel/magam felé irányítom, hogy essen néhány lángoló pillantás köztünk..

ha valamit kérek akkor az az, hogy mosolyogjon:) imádom látni amikor szopás közben kapok egy fél mosolyt.


Egyébként meg közvetlen szopás közben az a gond, hogy a sok beszéd tényleg illúzióromboló tud lenni.. valahogy megtöri az egész varázsát.. én is elveszítem a pillanatot mert nem tudom csak élvezni.. meg ő is, mert csak beszélek hozzá, és nem azt teszi ami magától jönne, hanem úgy tesz ahogy én kérem.. és ez olyan direkt.. olyan mesterkélt.


Volt egy barátnőm aki istenien szopott, viszont nem nézett közben a szememben.. úgy tűnt mintha szégyellné azt amit tesz.. pedig istenien csinálta, pl vele sem szopás közben beszéltünk arról, hogy miért nem néz a szemembe, hanem az együttlét után kérdeztem meg arról, hogy miért nem néz a szemembe? Elmondta a félelmeit, beszélt a gátlásairól, majd idővel megnyílt előttem és bár félénken de mégis vetett rám néhány csalfa pillantás.. :)

2018. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!