Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miről vehetem észre ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről vehetem észre ha nem élvezi a pasi az orális szexet?

Figyelt kérdés
Honnan láthatom ha nem jól csinálom. Elmondani sokan nem merik, ha nem tetszik nekik mert félnek, hogy akkor megbántják a lányt és nem csinálja többet nekik. Mit csináltok ha nem élvezitek vagy nem annyira jó?
2018. aug. 16. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Hat ha feláll akk jó vagy ha nem nem

Nem csinálok semmit

2018. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha jó, akkor az elején keményedek, utána sóhajtozok és nyögdécselek, utána tele lesz a hölgy szája hímtejjel. Mindhármat elég könnyű észrevenni.
2018. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nehezen lehet észrevenni mert a ferfiak sajnos nem igazán adnak ki hangot orális szex közben vagy sima szex közben olyanok mint egy farönk

Pedig ugy sokkal hamarabb eltudok élvezni ha a férfi sóhajt ad ki hangokat engem az nagyon beindít.

Max onnan lehet észre venni hogy nem engedi hogy sokáig csináld ,vagy nagyon nehezen megy el úgy

N24

2018. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

azért a palik elég egyértelműen a nő tudtára adnak bármiféle érzést, szal csak figyelned kéne.

mi nem gondolkodunk azon h ha sóhajtozunk vagy dicsérünk az vajon milyen hatással lesz rád meg mit fogsz gondolni vajon....

2018. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Elkezd xboxozni közben.
2018. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!