Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jogos, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy sértőnek érzem ha egy nő nem nyeli le az ondóm?

Figyelt kérdés

Orál után...

Magam sem tudom eldöntetni, hogy jogos e vagy sem, mert valahol megértem. De rosszul esik mégis.


Én is nyelem a puncinedvet, nekem választásom sincs... De egyebként meg be is indít.

Nem hasonlóan kéne a nőknek is érezniük (főleg aki szerelmes belém) az ondóm iránt?



2017. dec. 25. 19:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem jogos. Mondom ezt férfiként. Sosem tudni, milyen rossz tapasztalata volt korábban. Ha meg mindenáron el akarod érni, hogy lenyelje, akkor ahhoz nagy bizalomra van szükség, és ha alapból bizalmatlanabb fajta, akkor lépésről lépésre kell haladni, ez nem két nap.
2017. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem jogos.

Ezt nem várhatod el kötelezően egy nőtől.

Tökmindegy, hogy szerelmes beléd, vagy nem, ehhez nem mindenkinek van gusztusa. Ennyi.

2017. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Fruzs33 ***** válasza:
76%

Vannak olyan lányok,akik lenyelik,mert szeretik az ízét.

Vannak olyanok,akik nem mindig nyelik le,csak akkor,amikor akarják.

Meg vannak olyanok is,akik nem nyelik le,mert utálják.

Ezt nem lehet erőltetni.

Egyik lánynak bejön,a másiknak nem.Minden ember más.

2017. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
79%

lehet hogy mert nem szeretne, nem tudod raerolterni, ha nem akarja, inkább orulj hogy leszop, mert van olyan csaj aki nem tenne meg

ez olyan mint a kisgyereknek a brokkoli, ha nem szereti nem fogja megenni :D

2017. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%

Én lenyelem, mert szeretem, de vannak olyan dolgok, amiket nem tennék meg.

Szerintem olyan dolgokat kell a szexben csinálni, amit mindkét fél szeret. Nem azt nézni mi jogos vagy mi nem, hanem hogy mindketten ugyanannyira élvezzétek

2017. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%

A punci nedv teljesen más, nincs olyan intenzív íze és sűrű állaga, mint a spermának.


Egyik sem arra való, hogy lenyeljük, teljesen természetes, hogy undorodik tőle.

Gondolom te sem nyelnéd le a sajátodat.

2017. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
és ugye azt se felejtsük el, hogy nem minden ondó íze ugyanolyan! lehet, hogy a Tiednek valamiért olyan kellemetlen íze van, amiért nem szívesen nyelik le! én találkoztam olyan csajjal, aki utólag elmondta, hogy fél lenyelni, de hogy olyan kellems íze van... ahhoz viszonyított, hogy előző pasi(k) cigizett, rendszeresebben ivott... és ez nagyban befolyásolja az íézét
2017. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom, nem iszom... Ha azt mondaná, hogy szar az íze, akkor nem is zavarna annyira, de nem ez a baj. Undorodik tőle, de nem is tudja miért.

Nyílván ezt nem fogom számon kérni tőle, de sértve érzem magam, bánt.

Mintha tőlem undorodna.


És amúgy néha van olyanom, hogy csókoloznék yan lánnyal akinek a szájába elveznék, de nyílván heteróként nekem nem is "kell" izvatónak találnom a saját termékemet.

Csak a nőkét és az izgat is...

2017. dec. 25. 20:04
 9/36 anonim ***** válasza:
69%
felidoben nyald ki a feherfolyasat ha mgteszed o is nyelje le te kreten
2017. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
89%

Nem jogos.

Az a sértő, hogy te ezt elvárod. A szexben nem szabad, hogy elvárások legyenek. Ami izgat, beindít, jól esik, az csinálni kell, ami nem, azt meg nem. Ennyire egyszerű.

F

2017. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!