Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a szexuális életetekrol kerdeznek?

Figyelt kérdés
Ha pl itt ratok ir valaki akkor szivesen beszelgettek rola? Ugysem ismer es nemtudja kivagy. Vagy csak olyannal akit ismersz vagy egyaltalan senkivel?
2018. aug. 16. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen engem zavar
2018. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
hát ha itt rámír valaki ismeretlenül ezzel a céllal, egyértelmű, hogy nem válaszolok, tele van a tököm az ilyen típusú privát üzenetektől. ismerősökkel se ez az elsődleges témám... ha valaki közelebb áll hozzám, max akkor osztok meg erről bármit is.
2018. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én szoktam ilyenekről beszélgetni, mert közelebbi ismerőseimmel nem merek, az ilyen ismeretlenek nekem olyanok mint a lelki szemetes, kibeszélem magam, képet és elérhetőséget természetesen nem küldök, és aztán abba is marad a beszélgetés. A sok kanos nyomorék meg verheti a válaszomra nem izgat túlzottan
2018. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2018. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A többségét zavarja, de csak azért, mert tudják, hogy tiszta szégyen, hogy ribizlik.
2018. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Zavar mert nem tartozik rá. Az megint kérdéses h egyátalán miért érdekli.

És nem, nem csak idegenekkel nem szeretek beszélni róla, hanem olyanokkal sem akiket ismerek.

Természetesen a barátom kivétel.... De am nem szeretem ha ilyenről kérdeznek.

2018. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!