Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 21 évesen sosem volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 21 évesen sosem volt még barátnőm, és szexelni pedig csak 1x szexeltem. Van olyan lány akit ez zavar? És emiatt nem jön össze egy fiúval?

Figyelt kérdés

Nyilván szeretnék barátnőt de nem találok. Az az egy szex pedig úgy volt hogy találtam egy lányt aki belement ebbe. Én meg kíváncsi voltam hogy milyen érzés a szex emiatt csináltam. De nem volt jó így érzelem nélkül. Többször ilyet tuti nem csinálok.

Van olyan lány akit ez zavarna?


21F


2018. aug. 11. 19:27
 1/8 anonim válasza:
0%
Igen,engem zavarna
2018. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2018. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van ilyen, de akkor az amúgy sem a személyiséged miatt lenne együtt valakivel ;)


Egyébként nincs semmi probléma azzal (és veled sem), ha még nem volt kapcsolatod és így a szexel sincs sok tapasztalatod.


Az első szexnél a többi egyébként csak jobb lesz ;)

2018. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ebben zavaró?

Ha valaki ezen fennakad, az hülye.

2018. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet zavar az, hogy előbb szexeltél, mint hogy barátnőd lett volna. De amúgy persze, mindenre lehet találni olyan embert, akit az zavar, de ha valaki szeret, akkor nem az ilyen apróságokon fog múlni, hogy összejön-e veled.
2018. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem jobban zavarna hogy kapcsolaton kívül szexeltél, valaki belement alapon.

De nyugi mindenki, tudom hogy én vagyok maradi.

2018. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van akit zavar, de aki ezen fennakad, az annyit is ér. Semmit. Valamikor mindenki volt szűz- kezdő. Nekem ez sosem volt gond, hàromszor jöttem össze- voltam szűz pasival. Így alakult. Az utolsóval mai napig együtt vagyok 8+ éve, és ő a férjem:). Èletem soràn soha senki màssal nem volt orgazmusom, csak vele:) Attól, hogy egy pasi màr szexelt, vagy akàr végigdug pl egy fél vàrosnyi csajt, még nem lesz jó az àgyban. Az olyan életmód engem pl taszít. Kell a francnak olyan aki minden jöttmentet megfektet...Bottal se piszkàlnàm meg. Ki tudja kivel feküdt össze, húzott- e mindig gumit, milyen nemi betegséget terjeszthet...32/N
2018. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, sőt...
2018. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!