Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik méretű óvszer lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik méretű óvszer lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
Először vásárolnék óvszert, de nem tudom, hogy mi alapján döntsék. A pénisz kerülete, vagy szélessége, amit nézni kell? Mekkora méret lehet ,ami nem szorít, nem is csúszik le, ami pont jó? Kerület: 13,5 cm, szélesség: 4,5 cm

2018. aug. 15. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A sima normál méretűt vedd
2018. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erre ne vegyél normál méretet! Kicsi lesz.

Nekem is hasonló kerületem van és nekem 60-64es kell, a standard méretű iszonyat kényelmetlen tud lenni. Sőt volt, hogy véraláfutásos lett a gyűrűnél a farkam. (bár alapvetően érzékeny bőröm van, de az tényleg túl szoros volt, mintha péniszgyűrűt használtam volna.. :D)

2018. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Kinyomtatod megméred.

2018. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Basszus, nem akarok így járni:D Durva lehetett :D Akkor L 56-60 vagy XL 61-69mm- kell választanom, ahogy írod.
2018. aug. 15. 15:37
 5/9 A kérdező kommentje:
3# köszi, ez nagyon frankó.
2018. aug. 15. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


De itt van magyarul is méret. Mekkora kabát kell a kecskemonyodra. Google mikre képes.

2018. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi! Ez nekem is hasznos volt. Nekem is hasonló a méretem és míg egy lány által felrakott óvszert nem tapasztaltam meg, addig azt hittem, hogy az a nagyon szorítás a normális. Akkor jöttem rá, hogy mindig kicsit vettem. Csak tudom, hogy ez nem jó dolog, meg hülyeség, de én még ennyi idősen is szégyellek óvszert venni. Így mindig az volt, hogy gyorsan levettem egyet. Őszintén szólva én még a dobozt se nagyon nézegettem, hogy milyen méretek vannak. Meg nem gondolnám, hogy nekem olyan nagy lenne és ne normál méret kelljen. Úgy voltam vele, hogy ami ki van rakva és nincs rajta semmi extra azt használja mindenki. Így az nekem is jó lesz.
2018. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom neked milyen lenne jó, de a RAKO még a Masculan -nál is kisebb. Durex thin-nel esetleg tehetsz egy próbát. Az jól nyúlik
2018. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget mindenkinek:)
2018. aug. 15. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!