Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kellemetlenül szorító óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlenül szorító óvszer, melyik lehet megfelelő?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem aktív nemi életem, love sensation óvszert használok, de kellemetlenül szorít és rövid. 18 centis a péniszem és kb. 3 cm széles. Melyik márka lenne megfelelő számomra?


Köszi a válaszokat!


2017. szept. 9. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
3 cm széles farkat kétlem hogy szorítana, az én 5,4es farkamat nem szoritja a Durex óvszer, egyedül felhelyezni kellemetlen.
2017. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sacc volt a 3 cm, de max 4. inkább hosszú, mint széles. de szorít :/
2017. szept. 9. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány mm-esnek van feltüntetve a gumi?
2017. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
18 centis farokhoz 3 ember kell hogy felhúzd szolj anyudnak majd ő segít rádadni a gumit meg le is tesztelheted vele :D
2017. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkora farokra rovid sem lehet, meg nem is szorithat. A durex eleg szar, de meg az is 5-5.5cm vastag.

Probald ki a mysize gumit, en is azt hasznalok, 69mm-es is van.

2017. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos vastagságra a péniszed,szerintem csak új neked az érzés,hozzá kell szoknod.
2017. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindegy, csak legyen ráírva, hogy 'lófaszra'...
2017. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NYIHAAHAAAAAAAAA
2017. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!