Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetős lánynál kölcsönös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős lánynál kölcsönös franciát kértem (óvszer nélkül)? Aggódom, hogy elkaphattam valamit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke (sőt utólag már nagyon bánom), de nagy csalódás után és sok visszautasítást követően éltem a lehetőséggel. Tiszta lakás és lányt választottam és aktus nem volt. Megfertőződhettem HIV vírussal? Már napok óta nem alszok, annyira idegesít a dolog. Meg lehet kövezni...
2017. szept. 3. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel, ja
2017. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy valamit elkaphattál, de HIV-nek nem sok esélye.
2017. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Setalj el egy nemibetegsegszuresre! Kiderul. Remeljuk nem lesz semmi baj.
2017. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Ezt miért tőlünk kérdezel? Menj el a háziorvoshoz. Abban viszont biztos lehetsz, hogy elkaptál valamit.
2017. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel kaphattál el mást.
2017. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Meggondolatlan voltam... sajnos nem lehet hiba nélkül élni...
2017. szept. 3. 19:11
 7/17 anonim ***** válasza:
megérte legalább? jó volt?
2017. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Azért arra elég kevés az esély kb annyi mint hogy nyerj a lottón csak hogy oldjam a hangulatot

A férj újdonsült feleségével enyeleg a bokorban, mikor váratlanul megszólal:

- Szeretlek, de el kell mondanom valamit: AIDS-es vagyok!

- Én is szeretlek, de az az igazság, hogy én is.

- De én csak vicceltem.

- Most már nem fogsz...

2017. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

Igaz nem kölcsönös franciázni, de rendszeresen járok és csak néha megyek vissza ugyanahoz a hölgyhöz. De soha egyetlen 1x sem volt semmi bajom.


Sőt hamarabb elfogsz kapni valami bajt egy buliribitől akit mindenhéten másvisz haza mivel a rosszlanyok-os lányok rendszeres havi szűrésre járnak már csak a saját érdekükben is.


Nem kaptál el semmit aludj nyugodtan.

2017. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves volt a lány és jó volt az élmény, de rájöttem, hogy érzelmek nélkül soha többet nem megyek bele ilyenbe. Nem olyan típus vagyok.
2017. szept. 3. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!