Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől mehetett be barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől mehetett be barátnőm puncinedve az óvszer alá, ha az megfelelő méretű, es nem csúszott le, nem szakadt el. Szeritetek?

Figyelt kérdés

Lehet igy terhes a lany, hogy esetleg az én elovaladekom is kikerulhetett a farkam tovere? Pedig szorosan állt a farkamon az óvszer. Igaz egy kicsit huzgaltam azbeljen vissza néha mert egy kicsit nyúlt már.


Szerintetek lehet ebből baj?


2016. márc. 23. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
a saját nedved volt 100%,vagy pedig kicsit szex közben lankadtál a gumi meg lógott rajta és úgy mehetett alá az övé,ennyi,nem kell aggódni,nem lesz terhes
2016. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az óvszer alá került, vagy a farkad tövére? Mert nem mindegy... óvszer alá nem kerülhet be a hüvelynedv, viszont a farkad tövére simán.
2016. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem puncinedv,hanem a Te előváladėkod volt!
2016. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!