Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki neten iszonyat jól csábít,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki neten iszonyat jól csábít, az élőben lehet félős?

Figyelt kérdés

Tapasztalt férfinek tűnik, 36 éves, én 22.


Ő nem szájhős, aki ugat de nem harap, hanem az a magabiztos férfi látszatát kelti.



2018. aug. 13. 11:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Például ha pont ilyenre terelődik a téma amiről beszélünk, hogy én mennyire vagyok magabiztos, akkor mondom hogy nem vagyok az. De nem ezt látják. Mikor kicsit jobban megismernek, akkor már látják, hogy így is van. De másban is ez van. Vidámnak látszom, meg hogy jól érzem magam, de valóságban ez sem így van.
2018. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De az egész forrása, hogy látszólag extrovertált vagyok, de valójában nagyon introvertált. Meg én nem úgy kezelem a komplexusaimat, hogy agresszív vagyok, vagy úgy hogy másokat cikizek, hogy én jobb színben tűnjek fel, vagy hatalmi szerepbe kerüljek, hanem hogy viccet csinálok és kihangsúlyozom a hibáimat. Gyakran el is túlzom őket.
2018. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!