Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki neten iszonyat jól csábít,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki neten iszonyat jól csábít, az élőben lehet félős?

Figyelt kérdés

Tapasztalt férfinek tűnik, 36 éves, én 22.


Ő nem szájhős, aki ugat de nem harap, hanem az a magabiztos férfi látszatát kelti.



2018. aug. 13. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó hát persze. Neten az emberek többsège bátrabb, magabiztosabb. Persze az is lehet, hogy ő szemèlyesen is ilyen. Esetleg videóbeszèlgetès? Nèzd meg ott mikèpp viselkedik.

25N

2018. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges de szerintem a saját tapasztalataidra és megérzéseidre hagyatkozz...
2018. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Volt videó, ott se volt félős.
2018. aug. 13. 11:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy tényleg ő az, aki nem ugat ,de harap...🤔
2018. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 😂😂😂👍
2018. aug. 13. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem lehet leszűrni neten. Csak élőben. Nekem volt úgy, hogy telefonban a beszédem és a hangom alapján 40-50-nek gondoltak 30 körül. Randikor is olyan magabiztosnak gondolnak, pedig annyira nem vagyok az. Illetve az elején még talán, de amint mélyül a dolog már nem. A magabiztosság olyan, hogy egy darabig meg lehet játszani. Persze ha valamit sokat játszol egy idő után olyanná is válsz. De nálam az is van, hogy nem akarnám megjátszani, csak annak tűnök egyszerűen. Mondták már, hogy néha kicsit ellentmondásos. Más látszik mint amit mondok. Határozottnak és lazának tűnök, de a mondandóm lényege meg az ellenkezője. Pedig az az igaz amit mondok. Nem szerencsés tulajdonság, főleg nem ismerkedés terén, de én mindent őszintén elmondok már az elején. A negatív dolgokat is, sőt főleg azokat.
2018. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet. De mindenképp benne van a tehetség, szóval érdemes ledönteni a gátlásokat, ha mégis vannak, és kipiszkálni belőle a ragadozót. :))
2018. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már ilyenek a pasik, szóval valsz. élőben is magabiztos (akárcsak én).
2018. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6 Mondandód lényege az ellenkezője? Kifejted?
2018. aug. 13. 11:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy interneten nagyon könnyű csábítgatni és szájhősnek lenni. Aki nagyon magabiztos a dolgában élőben is, az inkább a személyes talit preferálja és nem akar 80 kör SMSt küldeni.

A másik oldal, hogy 36 éves, 14 év korkülönbség. Ha nincs jó csábítója ebben a korban, hogy néhány szép dolgot mondjon egy 22 évesnek, akkor béna a pasi

2018. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!