Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feladnád a szexet egy életre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnád a szexet egy életre?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, hogy van ket opcio. Melyiket valasztanad?

a., soha eletedben nem szexelsz tobbe senkivel

b., mostantol barkivel csinalhatod, de csak akkora, ha havonta egyszer egy azonos nemu partnerrel is, es utana mindig undorodnal magadtol/a tettedtol



2018. aug. 12. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Biztos hogy a.

Nem tudnám elképzelni hogy nővel legyek. Akkor inkább ne legyen semmi.

20L

2018. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A

Nem gondolom hogy változtatna bármin is, ha eddig nem jött össze semmi :D 18l

2018. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
B úgysem találnék rá partnert
2018. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A.
2018. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hezitálás nélkül a.

Egyrészt lehet ez másnak hihetetlen, de fizikailag nem csak az, hogy szexeljek vele, hanem már egy érintése is taszító egy férfinek. Szabály szerűen kiráz tőle a hideg. Eleve képtelenség lenne a szex, mikor összemegy a nemi szervem. Illetve megerőszakolni, még megtudna:D

Másrészt meg én időről időre cölibátusba vonultam eddig is az életem során. 2 év, 6 év, 1 év szünetek voltak. Nem az aktusról magáról lenne nehéz lemondani szerintem. A gyengédségnek és intimitásnak(ami nem egyenlő a szexel)hosszútávon inkább elkezdi érezni az ember a hiányát.

31F

2018. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Simán a b)! Totál hetetro vagyok de ha akármelyik csajt megkapnám kortól színtől és mindentől függetlenül, akkor szerintem az megérne egy kis buzulást. Amúgy lehet hogy nem lenne kellemes emlék, de szerintem megérné s ok csaj. Csak meglátnék valakit az utcán és megdughatnám... :D

35F

2018. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A F40
2018. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 János Gilján ***** válasza:

Szerencsére nem kell választanom, mert ott van C megoldásnak a feleségem. Azt gondolom, hogy senkinek sem kell választania ez a két opció között, aki szabad ember és nem börtönben él.


De ha eljátszom a gondolattal, hogy vagy férfi, vagy semmi, akkor a semmit választom és masztizok.


Viszont ha a maszti is tiltva lenne, akkor inkább a férfi, mint a semmi. Semmivel nem tudnék megmaradni, beleőrülnék.

2018. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!