Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha már unom a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már unom a szexet?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem kell néha-néha, de nem érdekel annyira. Ha van jó, ha nincs, nem kifejezetten hiányzik.

Elég sokáig elvagyok nélküle.



41 F


2018. aug. 10. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Jarj horgaszni.
2018. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább igyál :D
2018. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Válassz másik "hobbyt", vagy másik partnert...
2018. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg sakkozni!
2018. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Póker. Azzal még pénzt is nyerhetsz.
2018. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Azért az kemény, hogy egy 41 éves férfi gyk-n kér tanácsot. :D


Csinálj olyasmiket, amiket eddig még nem csináltál. Bőven fiatal vagy még ahhoz hogy und vagy ne legyen szexuális életed. Most ként megdugnod mkit.

2018. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit.
2018. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

hát a szex olyan mint bármi más, pl mint a főzés. Ha elég változatosan csinálod, akkor nagyon élvezetes tud lenni, de egész életedben csak rántottát és rántotthúst főztél csak, akkor nagyon megunod.


Egyik legkreatívabb tevékenység a szex, csak kicsit merésznek kell lenni

2018. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is kezdtem így lenni 40 évesen az elmúlt 2-3 évben. Munkahely váltás miatt a meló jóval több és stresszesebb lett, kevesebbet is aludtam, ezért folyton fáradt voltam és valahogy elmúlt az, hogy 1-2 hét szexhiány után már csak a szexen tud járni az agyam, annyira kanos vagyok. Aztán jött egy kis izgalom egy fiatal lány személyében és a végére sikerült úgy beröffentenie a szexmasina motorját, hogy rendesen rászoktam mint a drogra :D

Nagy úr a megszokás, ha olyan élethelyzetbe kerülsz, ami leszívja az energiáidat, akkor már nem biztos, hogy folyton vágyni fogsz a megszokott rutinszexre a megszokott partnerrel.

2018. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez lenni nekem feleseg, Oxana. Unom belé!


Szerezz egy jó nőt és minden nap benne akarsz majd lenni...

2018. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!