Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazán ragaszkodik hozzám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán ragaszkodik hozzám vagy kihasznál?

Figyelt kérdés

Nos a barátommal lassan 8 hónapja vagyunk együtt. Nagyon aktív a szexuális éltünk... Nekem már kezd sok is lenni. Gyakran gyanusítom azzal, hogy neki csak ,,arra" kellek, viszont ő rögtön rávágja, hogy szeret. Eddig rengetegszer kaptam tőle különböző ajándékokat: macitól elkezdve drága virágcsokron át egy plüss-krokodilig mindent. Szinte nincs olyan nap, hogy ne elégítenénki ki egymást, amit tagadhatatlanul élvezek. Viszont nekem elég lenne napi egy. Neki pedig napi 3-4 az ideális. Sokszor veszekszünk kisebb dolgokon, mivel én bevallom, sértődékeny vagyok. Egyszer történt, hogy nagyon összekaptunk, és szinte szakításba torkollot. Ő elkezdett valósággal bőgni, és elmondta, hogy midennél jobban szeret, ami meglepő volt tőle, mivel még senki sem látta sírni.

Amikor együtt alszunk, akad néha, hogy játszik a számítógépen, ami miatt én megsértődök, és hátat fordítok majd neki. De maximum 10 percen belül már szeretkezünk, majd ölelkezve alszunk együtt. Ma kipróbáltam, hogy a semmire megsértődtem, nem bújtam szokásosan hozzá, és ő 10 percig piszkált, majd csak mindenféle szikra nélkül orálisan kielégítettem, de azok után sem öleltem meg. Ez már nem zavarta, és elaludt.

Kiránduláson is történt, hogy nemet mondtam az aktusra, és hátat fordított, és nem szólt hozzám, és külön aludtunk.

Tanácstalan vagyok. Most tényleg szeret, vagy csak arra kellek, esetleg szex függő?


2018. aug. 11. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Akinek napi 3-4 aktusra van szüksége, azzal már valami nem stimmel. Hogy mennyire szeret, azt a kérdésed alapján nem lehet megmondani. A plüssmaci és a virágcsokor nem mérvadó.
2018. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol mondom h ha nem teszed fel nekunk ferfiaknak a kerdest akkor nem fogjuk tuni mi a bajod. A szex meg az olelkezes megvonasaval zsarolni nem szep dolog. Inkabb beszeljetek meg
2018. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Rengeteg jelet mutat, hogy szeret. A körülöttünk lévőktől is hallom, hogy ,,Ez igen, ti aztán jól kijösztök egymással, látszik szeretitek egymást!" Illetve napi többször is mondja, hogy szeret, de ki is fejti, nem csak egy száraz szeretlek
2018. aug. 11. 23:15
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

Tudom, igazad van, plusz az gyanús is, ha megszűnik hirtelen a tesi kontaktus... Viszont hiába mondom, hogy csak csókok és ölelés meg simi, hiába mondom, hogy fáradt vagyok, csak ott kötünk ki...

2018. aug. 11. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rohadtul ragaszkodik hozzad és már nem szeret csak azért marad mert megszokta (és gyerekes egy kivsit)

Már bocsi de ne így gondolom

2018. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* én
2018. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfi-önbizalom lerombolásának talán a legbiztosabb módja a szex visszautasítása. Ha egy mód van rá, ne tedd. Nagyon rossz. Beszéljetek róla, hogy neked sok, talán megérti.
2018. aug. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 Mégis mindennap többször mondja mennyire szeret...🙃
2018. aug. 12. 13:07
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Ment a zöld kéz, igazd van, el kell beszéljünk
2018. aug. 12. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!