Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha Egy férfinek nincs csaja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Egy férfinek nincs csaja akkor mindenféleképpen maszturbál? Lehet bírni anélkül több ideig?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Mi köze a kettőnek egymáshoz? Bocs, hogy nőként írok, de én napi több szex mellett is maszturbálok és a férfiak is.
2018. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Lehet bírni, csak még nem próbáltuk.
2018. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mármint lehet orgazmus nélkül bírni évekig? Vagy a maszturbálás a kiút? (Bocsi a rossz megfogalmazásért)
2018. aug. 9. 17:28
 4/17 anonim ***** válasza:
3%

Egy FÉRFI nem szorul rá a maszturbálasra, mert tud barátnőt szerezni magának, vagy ha ugy akarja, elmegy szorakozni, es felszed egy csajt ott dugásra.


A farokverők rendszerint NEM férfiak, hanem fiúk, akiknek nincs bátorsága megszólítani egy szexi nőt pl. a buszmegálloban, mert fél a visszautasítástól, ezért inkábbb kiveri magának arra a nőre.


29/F

2018. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Amikor nincs barátnőm a fizikai fáradtságomtól függ meddig bírom.

Alap esetben maximum 2-3 hét és addigra már gyötrő fizikai kényszert érzek a magömlésre, ha nem történik meg továbbra se önként, akkor éjszaka eldurranok...

Ha fizikailag ki vagyok fáradva hosszabb távon akkor 1- másfél vagy akár 2 hónapig is elvagyok, de a vége ott is éjszaka jön ha magamnak nem teszem meg.

Amikor tele vagyok energiával, akkor 1 hét, max másfél de utána kirobban belőlem.

Ha minden optimális, (persze barátnő nélküli állapotban) tehát akkor naponta vagy 2 naponta kiverem.

27F

2018. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Attól mert valaki maszturbál, nem biztos hogy nem tud magának nőt szerezni, sok esetben olyan is maszturbál akinek többéves aktív kapcsolata van lánnyal.


Attól mert valaki maszturbál, még lehet férfi, nem kell "fiú"zni. Megsértel embereket a véleményeddel te agyalap, azért írtam hogy nem sok sütnivalód van...

2018. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm szépen a válaszod , hasznos volt. És senki kommentjét nem kell törölni, a véleménye miatt . Én se tartom igaznak a 4-es kommentjét. :)
2018. aug. 9. 18:09
 8/17 anonim ***** válasza:

Álapesetben igen. A kamaszok naponta többször is akár, idővel aztán folyamatosan csökken a libidó. Nekem műtét miatt 3 hét volt a rekordom, szóval lehet bírni, csak nem nagyon tudsz másra gondolni :D


De ismerek olyanokat is, akik ilyen-olyan okból nem nyúltak magukhoz évekig, szóval nem lehet belehalni.

2018. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves 4es, a két dolognak semmi köze egymáshoz. Ja, es te tényleg síkhülye vagy. Nem csak emiatt, hanem az általad írt szövegek elemzése is erre mutat. 😂 50f
2018. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer már leírtam. Én 16 éves koromig nem maszturbáltam és kb 14 éves koromtól kezdve kezdtem tapasztalni, hogy a frissen felvett alsóm amiben aludtam reggelre fura szagú időnként. Mondjuk azt, hogy vallási okai voltak. Megfogadtam, hogy én soha nem fogok maszturbálni. Tehát a lényeg, hogy ez bő 2 éves önmegtartóztatást jelent.

Utána se akartam én állandóan verni, de mikor belátja az ember, hogy muszáj, mert magától ürül egy idő után és azért elég kellemetlen. Aztán meg jön az, hogy kicsit be is vésődik a dolog. Ha már többször bűnbe esett az ember, akkor egyre inkább kevésbé lesznek gátjai. Így bizton állítom, hogy a papok is maszturbálnak, pedig azt se szabadna nekik.

A 4-esnek meg annyit üzennék, hogy szerinted egy férfi nem maszturbál, szerintem meg egy igazán nagy libidójú férfinek napi 4 kielégülésre lenne igénye. Szóval azt akarod beadni nekem, hogy a te barátnőd(már ha egyáltalán van), napi négyszer hajlandó csinálni veled és tényleg minden nap? Troll elsewhere pls!

2018. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!