Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a ti párotok végig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti párotok végig benyomja tövig? Ha nem az titeket is zavar?

Figyelt kérdés

Sajnos a páromnak szokása mikor ő van felül,hogy nem mindig nyomja be tövig.

Ilyenkor jelzem erősebb öleléssel hogy de én szertném...

Az meg milyen lenne már ha minden szexnél kimondanám?!


2018. aug. 9. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jaja tövig benyomja...
2018. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom mi xar benne nektek, mert a felig benyomott verzional pont a g foltot ingerli, ami eros huvelyi orgazmust okoz. Persze az a jo, ha ilyen is van, meg olyan is.
2018. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Ekkorát nem lehet csak úgy tövig tologatni.
2018. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Főleg nem segglyukba. Igaz-e Spricc 6?
2018. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amikor az első pár alkalommal szexeltünk akkor nem mertem neki szólni, mert úgy voltam vele hogy tudja mit kell csinálni, csak néha próbáltam utalásokat tenni rá hogy mondjuk kutyapózban közelebb toltam hozzá a csípőm. Utána mikor beszélgettünk arról hogy nekem hogyan lehetne jobb akkor nagyon nehezen elmondtam neki hogy többször is tolhatná tövig és akkor nekem is azt mondta hogy nem merte mélyebbre tolni, mert félt hogy fájni fog ő meg nem szeretne nekem fájdalmat okozni. Szóval azóta meg van beszélve hogy ha valami fáj vagy valami rosszul esik akkor szólok. Nem kell az ilyentől parázni hanem kommunikálni kell a partnerrel és minden könnyebb lesz.
2018. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én mindig tövig toltam minden csajba igaz az enyém csak 16 centi. Lehet hogy 18-20 centivel már óvatosabbnak kéne lennem....

35F

2018. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt már hogy nem tolták tövig, sem úgy igazán erőből. Nem szeretem. Verje be rendesen, úgy is szólok ha fáj. :) Persze egy romantikus szeretkezés más. ;)
2018. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!