Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merjek így találkozni a pasival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek így találkozni a pasival?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan vonz szexuálisan, szex is volt már köztünk, de nem vagyunk együtt, mert nem vagyunk egymásba szerelmesek, és egyikünk sem szexpartnert keres egyébként. Tehát maradt a barátság, vagy valami olyasmi.


Viszont nekem így ügyelnem kell majd rá, hogy ne ülnek túl közel hozzá, mert ha összeér pl. a kezünk, akkor felizgulok, de egyébként ő is, legalábbis a szex is így indult.


Ti mit tennétek? Mert amúgy meg kedvelem, mint embert, de nem akarok belebonyolódni többe, nem akarok esetleg csalódni később.


2018. aug. 8. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Édesjóistenem...

Azt áruld el: miért kell feleslegesen nehézségeket generálni?

2018. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezentúl úgysem tudsz majd másként tekinteni rá, mindig eszedbe fog jutni az az alkalom. Legalábbis addig, míg más pasi nem jön képbe nálad.
2018. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dugjatok amíg jól esik. Aztán egymásba fogtok szeretni és ha tényleg nem passzoltok akkor szétmentek. Vagy jobban megismeritek egymást és családot alapítotok.

Ha viszont kerülöd meg nemtudom akkor ha összejöttök valakivel akkor mindig ott fog lebegni ez a lehet hogy megint lefekszünk egymással dolog és az fog belerondítani a kapcsolatotokba.

2018. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem jobb lenne a szex,es szex !?

Miert kell magadat sanyargatni !

2018. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

szóval kívánod, meg akarod dugni, de még kicsit teszed az "én nem ilyen vagyok" kislány dumát, hogy utána úgy érezd, te kitartottál ügyesen, de az a gonosz, szexi pasi...


ha ez téged megnyugtat, akkor kerülgesd még a forró kását, akármennyire éhes vagy, ha emiatt nőiesebbnek tartod magad, akkor hajrá.


Aztán majd mikor a pasi farka a szádban van, akkor előjöhetsz a "jjajjjajjj, a gonosz pasi elcsábított" dologgal, addig legyél kis fehér hercegnő

2018. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A férfiak nem szeretnek bele egy lányba azért mert jó a szex. A nők működnek így, hogy a szerelem=a jó szexel és 5 percenként szerelmesek. Ezért is van az, hogy a szexkapcsolatoknál a nők azok akik rámondják, hogy beleszerettem a másikba. A "sekélyes férfiaknak" más kell a szerelemhez, nem maga testiség, a nőknek már gyakran az is elég. Persze nyilván valóan az nem szerelem, de had mondják csak
2018. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" A férfiak nem szeretnek bele egy lányba azért mert jó a szex"


dehogynem! mi az hogy! max azok nem akik heti három különbözővel csinálják, de egy átlagos pasinál ha a csajjal iszonyat jó a szex, akkor az szerelemhez vezet


egy férfinak szex kell a szerelemhez

egy nőnek szerelem kell a szexhez

2018. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D Ma este hány nő lesz szerelmes vajon a pesti éjszakában 1 óra ismeretség után, akik lefekszenek valakivel? Nagyon jó vicc, hogy a nőknek szerelem kell a szexhez
2018. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fkaresz21 ***** válasza:

Akármit is fogsz tenni, egyre jobban fogsz vonzódni :) Engedjetek inkább az élvezeteknek :)

F30

2018. aug. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!