Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasival nem biztos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasival nem biztos hogy tudunk most találkozni. Szerintetek megírjam neki hogy szeretem vagy várjak amíg találkozzunk és a szemébe mondjam neki?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod ki attól semmi nem változik. Ellenben személyesen sokkal meghatóbb és szerintem őszintébben is hat. Én várnék.
2017. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd személyesen, nekem legutóbb pont ebből volt sértődés, hogy szerelmes levélben írtam meg. Azt mondta, nem érzi magát megtisztelve, mert nem a szemébe mondtam, hanem gyávaságból csak megírtam...
2017. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha őszinték az érzéseid akkor tökmindegy ,hogy írásban vagy személyesen mondod....

Szerintem mond el írásban,és a találkozóig is már ebben a tudatban beszélhettek egymással.

Szerintem...

2017. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A személyes vallomást én azért tartanám jobb ötletnek, mert láthatod a reakcióját. Az arcát nézd, abból minden kiderül! Ha leírod neki, van ideje végiggondolni, mit reagáljon és aki rafinált, visszaélhet vele!
2017. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem hetek múlva lesz az a személyes találkozás, akkor várj vele addig, sokkal jobb érzés mindkettőtöknek.
2017. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Személyesen.

Ez nem levél téma szerintem. Célozni persze célozhatsz rá,de ne mondd ki szerintem,csak személyesen először

2017. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!