Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki csak ilyen 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak ilyen 1-2 órákra ér rá találkozni, akkor inkább ne is találkozzunk randira?

Figyelt kérdés

Utólag látom hogy a sikeres randijaim mindig azok közül kerültek ki, amikor egyik félnek sem kellett rohannia sehová vagy az órát néznie, mert utána más programja volt.


Egy kis séta, aztán beülés valamilyen kellemes helyre egy pohár ital mellett beszélgetni. Nálam mindig ez a jó randi receptje, de ehhez nem elég 1-2 óra. Mindig figyelem hogy milyen szépen bomlik ki a beszélgetés a másikkal és a személyiségünk egymás előtt, amikor rászánunk az első találkozóra 3-4 órát simán.

(Ja és most nem arról beszélek, hogy valaki a randi közben szól hogy "Ó jajj, mennem kell" (ami az egyértelmű lekoptatás), hanem még a találkozó előtt bőven megírja hogy siet, x ideig ér rá, más dolga lesz utána, stb)


1-2 óra alatt meg azt érzem hogy kapkodni kell hogy elmondjam magamról azokat, amiket egy hosszabb randin elmondhatnék, vagy hogy megtudjam róla azokat, amiket egy hosszabb randin megtudnék.

Tényleg még szerintem nem volt olyan első randim valakivel, ami 1-2 órás lett volna és sikerrel végződött.


2017. márc. 30. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer találkoztam volna egy sráccal, akit neten ismertem meg, neki csak olyan időpont vokt jó, amikor nekem aznap programom volt. Mondtam neki, hogy oké, nem gond, de két órát tudok csak kb találkozni.

Erre mindennek elhordott, hogy milyen kislány vagyok, biztos majd apuci fog kocsival minket követni.

Mondanom sem kell, nem lett randi belőle, de örülök, hogy kibukott az igazi énje :D

2017. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.

Értem, én pedig nem így gondoltam. Csak hogy simán akkor inkább várunk a találkozóval még néhány napot, csak legyen egy olyan időpont, amikor mindketten valóban normálisan ráérünk.

2017. márc. 30. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, nem szívesen mentem eddig se olyan randira, ami 1-2 óra lehet csak. Nem is lett belőle semmi. Pár ilyen óta bele se megyek, mert minek.
2017. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!