Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap randiztam volna 1....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap randiztam volna 1. -nek egy pasival, viszont csak úgy akar velem találkozni hogyha iszik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Baratnom azt mondta hogy felenk, ezek szerint. Tegnap felhúztam magam és beolvastam neki.

Miert akar mindenféleképpen inni?


2015. okt. 31. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez,hogyha iszik ? Ittasan akart oda jönni, vagy arra gondolt, hogy menjetek olyan helyre, ahol esetleg megtudtok inni egy pohár bort ?
2015. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
Az utolsó kutatások szerint kiemelten fontos a gyakori folyadékbevitel. Ezt sem te, se más nem tagadhatja meg egy embertársától sem. Érezzétek jól magatokat, csókol az egész Budai család.
2015. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki, hogy innom nem szabad. Kocsival lett volna. Ha iszik hogy megy haza? O be akart rugni rendesen.

Tegnap beolvastam neki, es elkoszontem tole. Viszont most kicsit furdal a lelkiismeret.... Irjak ra es kerdezzem hogy mi az oka hogy fel? Vagy fel egyaltalan? Lehet annyira megalazta 1x egy lany hogy nem mer talalkozni? Nem tudom. Irjak rá? Jah es amit utoljára írtam neki, arra nem reagált. Hivtam tegnap sokszor, nem vette fel, de ertelmetlen kifogásokat mondott hogy miert nem veszi fel. Irjak neki? Nem akarom veszni hagyni. :(

2015. okt. 31. 09:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Benzin legyen szarásig. :D
2015. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Hát ha kocsival jött volna, és úgy iszik az gáz...De lehet benne van az, hogy valaki megbántotta. Ha hívtad, és nem is reagált rá, és lerázott, akkor felesleges keresni...
2015. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy szólt hogy inni akar. én már volt eleve piásan mentem. ahogy megérezted volna rögtön eldöntöd hogy alkoholista. így meg tudhatnád hogy miért akar inni. előbb kellett volna kérdést kiírni, mint beolvasni.
2015. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vakrandi lett volna. :)

Es mondta hogy csak akkor iszik ha en is. De nekem nem szabad innom. Es akkor mondta hogy hagyjuk.

2015. okt. 31. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
az alkoholistától mentsen meg téged a jó Isten!
2015. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!