Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim! Valóban ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Valóban ennyire csak a külsőség fontos?

Figyelt kérdés
Ha láttok egy nőt lányt és tetszik a külső, akkor biztosak vagytok benne hogy a punci is olyan mint amire vágytok? És ha túl tág vagy túl szűk akkor érdemes megtartani csupán a külső miatt? Nekem a külső máshogy fontos de ez más tészta..

2018. aug. 8. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Valóban ennyire. Most ez egy lyuk kérdés konkrétan?
2018. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem, ennyire nem fontos.

Ha alkalmi, akkor meg alkalmi.

2018. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem, a punci csak sokadlagos a külsőn belül. VAn az arc, a mell, a hasfal, a csípő, a fenék, a lábak, a járás, a tartás, a tekintet, stb.

De igen, nagyon fontos, ahogy mindenkinek az. A külső megfog, a belső megtart, ahogy a mondás is szól ugyebár.

2018. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, igen a vizuális külső, ha látja az ember... Mivel ez nálam nem működik, azt gondolom hogy a szemetek könnyen becsapható.
2018. aug. 8. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

A tág puncin lehet javítani Kegel gyakorlat gésagolyó

A szűk punci elöbb vagy utobb igazodik a férfi méretéhez

Kivéve ha a pasinak olyan durva mérete van hogy szétrepeszti

Nyilván olyan lányt választanak akivel a megjelenés is jo és nem kell elbújni szégyelni hiába van jó nunusa

24N

2018. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves ötös, tehát csak a külső tulajdonságra hajtsanak?
2018. aug. 8. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:

A külső fontos, a punci fontos, a személyiség és a kisugárzás is nagyon fontos. Az összkép dönt, de nem fogok dobni valakit csak a puncija tágassága miatt. A legszűkebb nő akivel dolgom volt 20 évvel volt idősebb és eszméletlen finom szűk puncija volt 43 évesen is. De a külső átlagosan szép volt a kisugárzása szexuálisan nagyon tuti volt de emberileg nem az én esetem volt. Nem minden a punci. A Met-Art-on a legátlagosabb legvékonyabb csajoknak is lehet álomszép puncijuk. Amúgy szinte majdnem minden punci szép és finom. Tehát olyan sok különbség nincs köztük külsőre ami döntő lenne.

35F

2018. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nincs tág punci, csak kicsi farok
2018. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De fordítva is lehetne. Nem a zsömle a kicsi, hanem a pofátok a nagy:D

Nálam számít a külső, de egyáltalán nem nagy mértékben. Volt olyan lány akit mikor először láttam a külsejére azt mondtam, hogy határeset. Talán látok benne valamit ami vonzó, de nem nagyon hat meg. Aztán később meg kb. 2 este és közte valón netes beszélgetés alatt beleestem. Onnantól kezdve az utolsó mm2-g szépnek láttam. De fordítva is így van. Ha valaki belsőleg a képet magáról lerombolja bennem, akkor akárhogy nézhet ki, nem látom vonzónak többé.

A vaginája meg pont, hogy nagyon sokadlagos szempont. Ha egy lánnyal vagy mellesleg, az együtt eltöltött idő igen csak kis százalékában van előtérben a puncija. Azért ezt lássuk be!

2018. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 8


Van nő akinek befér az alkar az ököllel. Ha neked akkora van a lábad között hogy azt a lukat kitöltsd akkor műtetni kéne. :D

2018. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!