Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mennyire fontos...

Lányok, mennyire fontos számotokra a kockahas egy fiún?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semennyire
2015. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2015. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem fontos
2015. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos
2015. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy olyan extra amit senki sem bán de megvagyunk nélküle is. Mint a bőrkormány a kocsiban.
2015. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
82%
Nekem egyáltalán nem feltétel. Az úgyis csak később derül ki, hogy van-e kockahasa vagy sem. De persze az jó ha valaki tesz annyit az egészségéért hogy sportol, de a kockahas inkább a fiúknak számít mivel ezzel nő az önbizalmuk.
2015. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 TheIce válasza:
87%

Szerintem kicsit félre visz a lányok válasza..:)))

Ezt a kérdést nem biztos hogy itt kéne feltenned...


Első körben:

Szerintem a legtöbb dolgot magad miatt kell csinálnod.

Az egészséged miatt. A jó közérzeted miatt.


Második körben:

A kor előrehaladtával változnak az embereknél az hogy kinél mi a fontos, prioritásokat kapnak. Míg fiatal vagy a külsőségek jobban számítanak, nézz ki jól, álljon jól a hajad, legyél trendi, legyen jó telefonod, igényes barátaid, jó cuccod, legyél sportos, kocka hasad...


Ha ilyen típusú lányokat célzol meg, akik szintén ilyen beállítottságúak, sportolnak, trendiek, igényesek, a külsőségek dominálnak náluk, ha szálkásan izmos vagy kocka hasad vagy bizony könnyen tudsz nőzni..:)


Gondolom nem azoknak a lányoknak a válaszát várod akik mondjuk most is a könyvtárban keresik görnyednek..:)


Sportolj mert azt magabiztosságot ad..:)És jó lesz a kisugárzásod..:)

2015. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nincs kockahasam, nem is volt és nagy rá az esély, hogy nem is lesz soha. Sportolok, országos bajnok országúti biciklis vagyok. Totál nem érdekel, hogy mennyire kockás a hasam. Ezt a kérdés, csak ilyen közvélemény kutatás szerű dolognak szántam, mert egy beszélgetés alatt előkerült a baráti társaságban és meglepődtem, hogy a lányoknak mennyire nem számít. Kíváncsi voltam, hogy a legtöbben hogyan állnak a kérdéshez.
2015. júl. 30. 13:19
 9/15 anonim válasza:
74%

6os válaszoló vagyok, és a 7es válaszolónak üzenem hogy nem tudom honnan a feltételezés, hogy a válaszoló lányok könyvtárban ülős típusok..:D

Tökre nem azon múlik, hogy ki mit szeret, hogy milyen típus, én elhiheted nem vagyok olyan típus amit az előbb leírtál..:D és mégsem feltétel nálam a kockahas, és mint írtam ez a kockahas mánia inkább a srácoknak fontos, mivel így nagyobb az önbizalmuk. És ezzel nem azt mondom, hogy nem néz ki egy kockahas jól, mert de jól néz ki, hanem amikor egy sráccal beszélgetni kezdek, vagy találkozni nem gondolkodok el azon, hogy hmm vajon kockahasa van-e vagy sem..:D

És ezt nem bántásból írom, csak ne kategorizálj.:)

2015. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon. Akármennyire is mondják, hogy nem, látnak egy képet, ami mellesleg agyonfotosopolt, és olvadoznak... Szánalmas. :D
2015. aug. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!