Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt, vagy ismertek olyan...

Van itt, vagy ismertek olyan férfiakat akiknek nem olyan fontos, hogy egy nő mindenképp jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Múltkor kirándultam néhány barátommal és szembejött velünk egy olyan 35 év körüli pár. A férfi kifejezetten jó megjelenésű és jóképű volt a nőn viszont látszott, hogy szegény egy hormonbetegségben szenvedhet. (kopaszodó haj, látszott, hogy a szőrösödéssel is gondja van, kissé elhízott test, de nem a rossz életmód miatt, hanem a betegség.) Beszélgettünk velük és kiderült, hogy nincs egy éve, hogy ismerik egymást. A nő nagyon okos és vicces volt és a férfin látszott, hogy szereti a nőt és felnéz rá.


Nem gondoldoltam volna, hogy létezik ilyen!


18/L



2015. febr. 1. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen fordítva is.
2015. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De létezik. Felébredtél kisangyalom? Eddig álom világban élhettél, ha ezt nem vetted még észre. Sok ilyen létezik.
2015. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én arra nem h van aki másh gondolkodik.

De mindig rákell jönnöm vannak akik nem is gondolkodnak...

18F

2015. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A legtöbb nő aki csinos, az szórakozik, bulizik, "él" ahogy ők mondják... mert megtehetik. Aki nem annyira szép, és van egy kis esze, fejleszti magát a lehető legtöbb területen, kénytelen elterelni figyelmét arról hogy, hát ő nem fog annyi buliban részt venni. Inkább ezért minden másra fordítsa az idejét..hobbik, olvasás, önismeret, miegymás. Na most akár hiszed akár nem, erre bizony van igény! Egy ilyen partner hosszú távon sokkal jobb/érdekesebb/élvezetesebb, mint aki szombat este megkérdezi tőlünk hogy " hova megyünk ma bulizni?".
2015. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem álomvilágban élek, hanem eddig, pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Akik rosszul néznek ki, vagy van egy betegségük sokkal nehezebben találnak párt. Itt az oldalon is rengeteg ilyen kérdés és panasz volt már, hogy a "férfiaknak miért csak a jó csajok" a "lányoknak miért csak a macsó pasik" kellenek.
2015. febr. 1. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

bőven akad ilyen


csak az idióta nők hiszik minden férfinak csak a punci a fontos


punci szép a punci jó a punci finom DEEEE a puncival max napi 2 órát foglalkozol a tulajával meg 22őt

akkor van kérdés?

2015. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy milyen korosztályban nézzük. Ahogy a kor halad előre egyre kevésbé a kinézet dominál szerintem. Egyszerűen mások lesznek az igények.
2015. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bekken'Bauer ***** válasza:
van ilyen, sokak csak arra hajtanak hogy menők legyenek valami "jó csajt" kifogjanak, vagy akár többet. elvan ez a világ kicsit cseszve.. De viszont létezik pozitiv példa mikor a belső értékek kerülnek előnybe és szerintem ez fontosabb.. ha valakit a természeténél fogva szeretsz meg, és nem a külseje alapján az tartós szerintem.. mert lehet valaki tetszik, de kiderül hogy a személyisége miatt nem jöttök ki.. hát abból van a sírás-rívás hogy tetszett,de nem jöttünk ki.. de ez csak úgy általánosságban, azért irtam hogy van jó -és rossz oldal is ebben a szempontban, itt pedig a jót emelném ki hogy tisztelet az ilyen embereknek! :)
2015. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
szegény csúnyanéni:(
2015. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!