Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csajt ujjazok mindenkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajt ujjazok mindenképp izgatja vagy fontos jól csinálni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem árt, ha jól csinálod..Hacsak nem azért teszed, hogy teljen az idő.
2013. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fontos!
2013. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
A lányokat semmi sem izgatja mindenképp. Nekik lelkük van, az olyan izé, nem is tudom, hogy magyarázzam, de ha föltennéd a kérdést, megujjazzak most, akkor a legtöbb elhányná magát. Szóval másként kellene ehhez hozzáállni (vagy feküdni :-).
2013. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

"ha föltennéd a kérdést, megujjazzak most, akkor a legtöbb elhányná magát."


FALSE


A legtöbb lány engedné és élvezné. Tudod mitől hánynád el magad? Ha valaki a szádba szarna. Na attól.

2013. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok,nem hányok és fontos
2013. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezt valami szűz hülyegyerek írta, rendszeresen kommentel a kérdéseimre. de majd megtanulja h működnek a csajok, viszont nem a kérdésre válaszolt szinte senki.
2013. febr. 27. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem izgat mindenképpen, fontos hogy jól csinálja. Ha csak ki-be rángatja az ujját azt nem szeretem. De ha finoman mégis erőteljesen csinálja, és közben a hüvely falát is finoman maszírozza, azt imádom.
2013. febr. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!