Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Spricceles vagy "squirt"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spricceles vagy "squirt" (tobbi pent)?

Figyelt kérdés

Ugye egyes nők kepesek spriccelni. Sajnos n3m volt szerencsem meg ilyen lannyal egyuttlenni vagy csak bena vagyok de nagyonerdekell, hogy az a bizonyos folyadek az pontosabban mi. Ha nem vizelet,pedig sokan ezt allitjak, akkor mi? Van egy sajat holyagja ezeknek a lanyoknak erre , vagy hol taroljak urulesig?


Illetve minden lany kepes erre kelloen eros orgazmus mellett vagy ez ritkasag


Elore is koszsonom.


2018. aug. 8. 00:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A 8#- nak teljesen igaza van.. Egyszer volt már olyan, hogy a csaj körülbelül két decilitert spriccelt. Egész egyszerűen összepisilte magát és ezt ő is bevallotta, Nekem meg nagyon tetszett... Semmilyen mirigy nem tud ennyit termelni így.
2018. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha pisi is, nekem eléggé vízszerű, a szaga egyáltalán nem olyan, és utána ragacsos, fehér nyomot hagyok a lepedőn, mintha nagyon sok hüvelyváladék jönne (kösz a kérdést, nem vagyok gombás, fertőzés sincs).

De a lényeg: imádta az összes barátom, főleg a jelenlegi.

2018. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Carragher_x ***** válasza:
100%

"amikor a férfiak megmondják a tutit a női test működésével kapcsolatban"

Nem a férfiak, hanem az orvostudomány. Az egy sima tény, hogy a női ejakuláció vizelet, némi psa-val (ezt termelik az említett mirigyek), kár ezen rugóznod.

2018. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mar annyira sem vagyok biztos a dologban mint a kerdes elott xd
2018. aug. 8. 17:56
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, anatómiai, élettani kérdésekben ne a kazánkovácsokat és ékszerészeket kérdezz.

Aki azt írta, hogy mirigyek sokasága is előidézheti a spriccelést, az legyen kedves megnevezni azokat a mirigyeket. (Nem fogja tudni, mert nincsenek.)

Az anatómia sokszáz éves tudomány, és ugyan mindig vannak apróbb felfedezések, de nagy csodákra nem lehet számítani.

2018. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!